“Інтерстеллар” на міському етапі «Інтелект-турніру»

5 грудня 2018 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбувся міський етап пізнавально-інтелектуальної гри для учнів 8-10 класів «Інтелект-турнір», в якому брала участь і команда школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського “Інтерстеллар”. Перемогу наші інтелектуали не здобули, але отримали задоволення та море позитиву від участі у грі.

Щиро дякуємо Головачу Михайлу, Довгошеїй Марії, Криньку Даниїлу, Гладнєву Микиті, Труханському Олександру та Богословському Тихону за те, що гідно відстояли честь рідної школи!

До участі у конкурсі долучилася і наша 319 школа, що було відзначено відповідною подякою. Вітаємо!

Чемпіонат МАУПу з футболу

Завершився чемпіонат МАУПу з футболу, нагороди знайшли свої переможців, з чим ми їх і вітаємо.

img172img173

У поліції Києва нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка

27 листопада 2018 у поліції Києва нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка зі створення логотипу кампанії із запобігання злочинності.

Головний поліцейський столиці Андрій Крищенко привітав усіх учасників, а призерам вручив подарунки та відзначив подяками педагогів навчальних закладів, які підтримали ініціативу правоохоронців.

Ти зможеш, якщо зміг я!

Мета даного заходу: залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом; пропаганда здорового способу життя; формування морально – вольових рис характеру у дітей, а найголовніше- виховання відповідального ставлення до власного здоров'я.

Під час проведення заходу, учні нашого закладу продемонстрували свої здібності та вміння у стрибках в довжину та підтягуванні на перекладині. Окрім того, цього дня відбувся шкільний турнір з настільного тенісу, в якому взяло участь близько 40 учнів 9-11 класів. За результатами змагань з настільного тенісу, І місце посів Нечитайло Владислав, ІІ - Вязовський Валерій, а ІІІ місце дісталося Кичаку Богдану.

Змагання були дуже емоційними, всі учасники отримали задоволення. Діти проявили високий інтерес до спорту та бажання до участі у фізкультурно – оздоровчих заходах.

Переможці та всі учасники отримали призи та пам’ятні подарунки.

Суботник у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського

20 жовтня 2018 р. з метою поліпшення санітарного та естетичного стану території школи №319, представники технічного та педагогічного персоналу нашої школи вийшли на традиційний «Суботник». Прекрасна традиція — збиратися на толоку і гуртом наводити лад у школі. Дякуємо всім за працю!

Україна – країна нескорених!

В рамках відзначення Дня Захисника України, 17.10.2018 року до школи вже вдруге завітав автор проекту «Славетні епохи України» - Дурмасенко Олег Леонідович, художник-дизайнер, підприємець, батько одного з "кіборгів" донецького аеропорту Олексія Дурмасенка на позивний "Динамо", який загинув на Сході України.

Мета даного проекту – донести молодому поколінню могутність нашого народу та міць нації, яка за всі віки існування, незважаючи на знищення і приниження, не зігнулася, а навпаки починає відтворення великої історичної державності у Східній Європі.

Так, цього дня для учнів 9-11 класів відбулася зустріч-бесіда, під час якої запрошений гість поділився з учнями власною трагедією: спогадами про свого сина, учасника АТО, Кіборга з позивним «Динамо», який загинув від ворожої кулі, захищаючи рідну землю.

В цей день говорили про важливі речі: про Батьківщину, мужність та героїзм сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України – воїнів АТО, місце в житті кожної людини таких понять, як “Вітчизна”, “Батьківщина”, та готовність боронити її ціною власного життя.

Метою заходу було донести учням думку про те, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави.

Окрім того, учні мали змогу побачити та потримати в руках особисті речі та, на жаль, посмертні почесні нагороди одного з героїв нашого часу.

Маємо надію, що подібні заходи надихнуть наших учнів та всіх сучасних Героїв-захисників та справжніх українських патріотів на нові подвиги!

Дружня зустріч з футболу

10 жовтня 2018 року на новому спортивному майданчику школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського відбулася дружня зустріч з футболу між командами школи №319 та командою Економіко-правовового технікуму при МАУП.

Після привітання команд почалася спекотна і захоплююча гра, яка проходила в дружній атмосфері. Команди грали в своє задоволення, зовсім не розчаровуючись від пропущених голів. У ході запеклої спортивної боротьби з рахунком 3:1 здобула перемогу команда школи №319, з чим ми її вітаємо!

Всі учасники футбольної зустрічі проявили справжній спортивний характер і показали непогану гру. Бажаємо і в майбутньому спортивних перемог.