Новини

Шевченківські дні у 319-й

Напевне в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. У 2019 році Україна відзначає 205 річницю з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка. Щороку в Україні 9 і 10 березня відзначають "Шевченківські дн" - роковини народження і смерті видатного діяча українського державотворення.

Незмінною традицією і в нашій 319 школі є проводити Тиждень, присвячений великому сину Українського народу – Т.Г. Шевченку. Протягом тижня у школі триває виставка плакатів, присвячена життю і діяльності видатного українця.

6 березня 2019 року учні 9-11 класів разом з вчителем української мови та літератури, Кохно Г.Ф. підготували цікавий виховний захід який супроводжували ліричні вірші, цікаві відеоматеріали і звичайно, читання творів великого поета і письменника. Високу читацьку майстерність показали учні нашого закладу на конкурсі читців поезій Т.Шевченка, де переможцями стали Головач Михайло, учень 9-Б класу – 1 місце, Довгошея Марія та Юркін Сергій з 9-Б класу. Даний виховний захід мав донести до глядачів нерозривний зв’язок Т.Шевченка та нашої країни, яку так віддано любив Великий Кобзар. Пролунали незабутні рядки поезії Т.Шевченка, елементи його біографії, а також вірші інших поетів, присвячені Кобзарю.

Усі ці дні школа жила духом, пройнятим словом великого генія, славного сина України Тараса Шевченка.

 

Учні 319-ї у Klitschko Expo

З метою пропаганди здорового способу життя, виховання в учнів на прикладах видатних особистостей цілеспрямованості та наполегливості у досягненні мети, учні школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва 1 березня 2019 року відвідали виставку-музей досягнень братів Кличко.

Дітей вразили експонати музею та мультимедійне шоу, що дозволило зануритися в неповторну атмосферу чемпіонських боїв та дізнатися як віра у власні сили, самовіддана та наполеглива праця перетворюють мрії на реальність.

Сподіваємось, що відвідування музею стане хорошим інструментом у стимулюванні бажання молоді до ведення здорового способу життя та досягненні поставлених цілей.

 

Майсер-клас на шляху до створення себе від професіоналів

28.02.2019 року в рамках профорієнтації у нашій школі №319 відбулися цікаві зустрічі з не менш цікавими гостями. Так, для учнів 11 класу було організовано майстер-клас з артскрайбінгу, який провів відомий український артскрайбер, режисер і художник онлайн та офлайн презентацій, Ігор Заболотний. Під час заняття, виконуючи практичні вправи, вчилися тому, як за допомогою всього лиш 6 базових фігур створювати ілюстрації. Учні вкотре впевнилися, що артскрайбінг – це ефективний інструмент навчання, а прості малюнки допомагають поліпшити сприйняття інформації на 89%.

Також говорили про таке важливе поняття, як «бренд». Допоміг у цьому розібратися Сергій Глущенко-эксперт в питаннях брендингу, колишній перший заступник Міністра молоді та спорту України , а нині-відомий коуч і бізнес-тренер. «Бренд - це не марка і не логотип, бренд - це смисл Вашого проекту, суть його, те, чим Ви відрізняєтеся від всіх на Землі. Станьте особливими!»-таку думку намагався донести до учнів нашого закладу наш гість, за що учні йому залишилися дуже вдячні!

 

Герої не вмирають…

20 лютого… Ця дата - кривава незагойна рана на сторінках нашої історії. На виконання Указу Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в нашій школі було проведено виховні заходи: урок-реквієм "Слава Небесній Сотні", на інформаційному стенді оформлено тематичний куточок; в усіх класах проведено виховні години «День пам’яті Небесної сотні», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»; години спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні»; організовано для учнів 9-11 класів перегляд відеофільму "Зима, що нас змінила" та покладання квітів до меморіальної дошки загаиблим воїнам АТО, які є випускниками нашої школи.

Учні та вчителі, разом з запрошеними рідними загиблих воїнів-випускників школи №319, в цей день поіменно згадали героїв, які загинули на Майдані Незалежності. Пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну!

Слава Україні!

Слава Героям!

 

Я – Лідер?

Народжуються лідерами або стають? Хто такий лідер? Чому чиїсь лідерські якості сильніше моїх? Я ж теж лідер! Питання, якими переймався кожен. І актив нашої 319 школи – не виключення, адже 19 лютого 2019 року у рамках курсу занять з учнівськими активами 9-11 класів, було проведено психологічний тренінг «Я-лідер», який підготувала та провела практичний психолог, арт-терапевт, бізнес тренер, психолог вищої категорії – Олена Тараріна.

Ключовим завданням для учасників була вправа-гра «М’яч у тарілці». Всі учасники тренінгу не спілкуючись, мали домогтися того, щоб м’яч опинився в тарілці. В процесі тренінгу всі учасники розвивали лідерські якості, вдосконалювали навички вирішення конфліктів, демонстрували вміння працювати в колективі, слухати інших, висловлювати власну позицію, опираючись на чіткі факти і власний досвід.

В результаті тренінгу, учні нашого закладу прийшли висновку, що, лідерами стають, а не народжуються, і найголовніше - лідер вміє ставити цілі, ризикувати та брати на себе відповідальність.

Як написав Пітер Дру¬кер, «можуть існувати природжені лідери, але їх настільки мало, що вони не відіграють значимої ролі у загальній кар¬тині світу».

 

Шкільний поліцейський знову в школі

13 лютого 2019 року в рамках проекту «Шкільний поліцейський» у у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва відбулася зустріч учнів 10-х класів з інспектором відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції Мiхеєвим Максимом Сергiйовичем. Тема зустрічі: «Протидія булінгу в дитячому середовищі».

Максим Сергійович ознайомив учасників із визначенням поняття булінгу та його основними формами. Під час зустрічі обговорили які причини лежать в основі такої поведінки та дії у ситуації булінгу. Учні дізналися також про інтернет-булінг та відповідальність, яка передбачена за вчинення подібних вчинків. Спілкування з інспектором поліції було насиченим та активним.

Такі зустрічі з офіцерами поліції є дуже корисними для учнів будь-якої вікової категорії. Адже результатом цих зустрічей є те, що діти краще усвідомлюють, що закони виконують не лише каральну функцію, а й захищають інтереси кожного члена суспільства і всього суспільства загалом. Тому закони треба знати і обов’язково їх дотримуватися.

 

Урок Кохно Галини Федорівни

13.02.2019 р. у рамках проведення РНМЦ «Панорами майстерності педагогічних працівників» у школі ІІ – ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва відбувся урок з української літератури на тему: «Психологічне розкриття теми еміграції в новелі «Камінний хрест» Василя Стефаника. Історична основа твору, його сюжетно-композиційні особливості» вчителем української мови та літератури Кохно Галиною Федорівною (вчитель вищої кваліфікаційної категорії). На уроці були присутні керівники закладу загальної середньої освіти й методист районного управління освіти Білановська Олена Миколаївна.

Під час уроку були використані новітні інформаційні технології, методи наочності (документальний фільм, портрет письменника, презентація, музичний супровід), що дозволило досягти мети уроку в повному обсязі. Учні краще засвоїли й емоційно сприйняли навчальний матеріал. Завдяки майстерності вчителя, наскрізною ниткою звучала виховна мета уроку: десятикласників сповнювала любов до Батьківщини, до рідної землі.

Були застосовані міжпредметні зв’язки з музикою, кіномистецтвом, риторикою, всесвітньою історією й історією України, географією. Цей урок сприяв розвитку життєвих компетентностей, які учні зможуть реалізувати в майбутньому.

 skill pedagogical workers