Суботник у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського

20 жовтня 2018 р. з метою поліпшення санітарного та естетичного стану території школи №319, представники технічного та педагогічного персоналу нашої школи вийшли на традиційний «Суботник». Прекрасна традиція — збиратися на толоку і гуртом наводити лад у школі. Дякуємо всім за працю!

Україна – країна нескорених!

В рамках відзначення Дня Захисника України, 17.10.2018 року до школи вже вдруге завітав автор проекту «Славетні епохи України» - Дурмасенко Олег Леонідович, художник-дизайнер, підприємець, батько одного з "кіборгів" донецького аеропорту Олексія Дурмасенка на позивний "Динамо", який загинув на Сході України.

Мета даного проекту – донести молодому поколінню могутність нашого народу та міць нації, яка за всі віки існування, незважаючи на знищення і приниження, не зігнулася, а навпаки починає відтворення великої історичної державності у Східній Європі.

Так, цього дня для учнів 9-11 класів відбулася зустріч-бесіда, під час якої запрошений гість поділився з учнями власною трагедією: спогадами про свого сина, учасника АТО, Кіборга з позивним «Динамо», який загинув від ворожої кулі, захищаючи рідну землю.

В цей день говорили про важливі речі: про Батьківщину, мужність та героїзм сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України – воїнів АТО, місце в житті кожної людини таких понять, як “Вітчизна”, “Батьківщина”, та готовність боронити її ціною власного життя.

Метою заходу було донести учням думку про те, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави.

Окрім того, учні мали змогу побачити та потримати в руках особисті речі та, на жаль, посмертні почесні нагороди одного з героїв нашого часу.

Маємо надію, що подібні заходи надихнуть наших учнів та всіх сучасних Героїв-захисників та справжніх українських патріотів на нові подвиги!

Дружня зустріч з футболу

10 жовтня 2018 року на новому спортивному майданчику школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського відбулася дружня зустріч з футболу між командами школи №319 та командою Економіко-правовового технікуму при МАУП.

Після привітання команд почалася спекотна і захоплююча гра, яка проходила в дружній атмосфері. Команди грали в своє задоволення, зовсім не розчаровуючись від пропущених голів. У ході запеклої спортивної боротьби з рахунком 3:1 здобула перемогу команда школи №319, з чим ми її вітаємо!

Всі учасники футбольної зустрічі проявили справжній спортивний характер і показали непогану гру. Бажаємо і в майбутньому спортивних перемог.

Олімпійський урок

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 03.07.2014 № 24056/1/1 та листа Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 04.05.2018 № 389 «Про організацію та проведення Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2018 році», в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня, у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва було організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання між класами, які провели вчителі фізичної культури для учнів школи.

Ключовим і головним заходом стало проведення 24 вересня 2018 року Олімпійського уроку для учнів 9-11 класів. Метою даного заходу було виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом. Так, під час даного спортивного дійства учні закладу змагалися у підтягуванні, стрибках в довжину, стрибанні на скакалці, учні були залучені до виконання загально розвиваючих вправ.

Усі учасники отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень. Бажаємо кожному досягти своєї олімпійської висоти!

Облаштування футбольного поля

В рамках підготовки до нового 2018/2019 навчального року в закладі за бюджетний кошт активно проводяться роботи по облаштуванню футбольного поля. Роботи планується закінчити до 28.08.2018 року.

school year 18

Звіт школи ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва про роботу за 2017-2018 навчальний рік

21.06.2018 перед батьками та громадкістю відбувся звіт про роботу школи в 2017-2018 н.р. Повна версія звіту знаходиться в розділі Прозорість та відкритість

zvit 17 18

Вітаємо нашого переможця!

Колектив закладу вітає нашого переможця, учня 9-го класу Зварича Акіма, з Гран-прі пестижного міжнародного конкурсу вокального мистецтва "Зоряні октави". Бажаємо перемог і в наступних конкурсах.

zvarych akim