Новини

Звіт школи ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва про роботу за 2017-2018 навчальний рік

21.06.2018 перед батьками та громадкістю відбувся звіт про роботу школи в 2017-2018 н.р. Повна версія звіту знаходиться в розділі Прозорість та відкритість

zvit 17 18

Вітаємо нашого переможця!

Колектив закладу вітає нашого переможця, учня 9-го класу Зварича Акіма, з Гран-прі пестижного міжнародного конкурсу вокального мистецтва "Зоряні октави". Бажаємо перемог і в наступних конкурсах.

zvarych akim

Футбольний турнір пам’яті Валерія Лобановського

11 травня завершився футбольний турнір пам’яті Валерія Лобановського, учасниками, якого у цьому році стали шість команд закладів освіти Голосіївського району.

Щоб віддати данину великому майстру, Герою України, на футбольному полі зустрілися команди шкіл 165,36,37,319,108,130. Протягом 7-11 травня за перемогу в турнірі вели боротьбу учні старших класів, а арбітраж матчів здійснювався вчителями фізичної культури закладів-учасників.

За підсумками змагань, перше місце посіли вихованці школи-організатора турніру №319, які отримали головний приз - пам’ятний кубок змагань з рук директора Фізкультурно-оздоровчого центру “Голосієво” - Музики Олександра Вікторовича, друге місце посіли хлопці школи №108, третє – представники школи №130. Усі учасники товариських футбольних зустрічей, приурочених вшануванню пам’яті Валерія Лобановського, отримали медалі та грамоти Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації.

Окрім того, оргкомітетом турніру було вирішено відзначити найкращих учасників у наступних номінаціях:

Кращий воротар: Шаров Олександр (ЗЗСО 36), Аль-саадун Зіяд (ЗЗСО 37)

Кращий бомбардир: Малюк Ігор (ЗЗСО 319)

Кращий польовий гравець: Шеляг В’ячеслав (ЗЗСО 165)

Для нас та майбутніх поколінь Валерій Лобановський залишиться символом любові, відданості та самовіддачі великій справі – футболу, справі, якій він віддавав усього себе.

Вітаємо усі призерів з перемогою та маємо надію, що учнівський турнір пам’яті Валерія Лобановського стане традиційним і об’єднає ще більше молодих людей.

football tournament lobanovskyi

Священна пам’ять

13 травня 2002 року пішов з життя легендарний Валерій Лобановський. Минуло 16 років з дня смерті видатного українського футболіста та тренера. В недільний ранок на Байковому кладовищі зібрались близькі та друзі видатного тренера, щоб вшанувати його пам'ять. Вже десять років школа № 319 вшановує видатного тренера, Героя України Валерія Лобановського. Директор школи Андрій Романчук був присутній на покладанні квітів до могили Лобановського та на мітингу біля пам'ятника Валерію Лобановському, який встановлений біля входу на стадіон Динамо. Адміністрація школи провела зустрічі з Адою Панкратівною дружиною Лобановського, донькою Світланою та внуками, однокласниками Лобановського та ветеранами футболу. З нагоди вшанування пам’яті Валерія Лобановського в школі № 319 відбудеться перегляд фільму «Лобановський назавжди», відвідування шкільного музею. 11.05.2018 в школі відбулася церемонія нагородження переможців футбольного турніру серед шкіл Голосіївського району присвяченого пам’яті Валерія Лобановського.

sacred memory lobanovskyi

Футбольний турнір присвячений пам'яті Героя України Валерія Лобановського

Розпочато футбольний турнір присвячений пам'яті Героя України Валерія Лобановського. В турнірі беруть участь команди ЗЗСО № 36,37,108,130,165,319. Відбудуться дев'ять зустрічей та за результатами буде визначено переможців. 11 травня в ЗЗСО № 319 буде проведено нагородження переможців. Пропонуємо переглянути деякі моменти матчів.

Нагородження працівників освіти в Будинку вчителя

28 квітня в Будинку вчителя нагороджували працівників освіти, учасників фестивалю народної творчості, працівників установ освіти міста Києва. Освітяни вразили відвідувачів своїми різноманітними прикладними талантами: фотомистецтвом, вишивкою, картинами з пластиліну, ляльками ручної роботи, малюнками в стилі сюрреалізм, бісероплетінням тощо.

На цьому заході творчості були вимовлені слова подяки вчителям, які щороку дивують поціновувачів краси неймовірними шедеврами. Також лунали музичні композиції, від яких захоплювало дух, і з'являлося яскраве враження гордості за Україну і за її людей, котрі намагаються зробити цей світ кращим. Наприкінці заходу була проведена офіційна частина нагородження, де вручали освітянам дипломи й подарунки. Вітаємо наших лауреатів Валерію Чернобель та Анну Квартальову.