Новини

Школа імені В. Лобановського відсвяткувала День знань

Традиційно 2-го вересня у школі відбулося свято до Дня знань - початок нового навчального року. Це надзвичайно хвилюючий день для кожної людини, адже починається цікавий і водночас нелегкий шлях пізнання, вибору та дорослішання, тим паче, що школа зустріла нових учнів. З початком нового навчального року учнів та педагогів школи з теплими побажаннями привітав директор А.Д.Романчук.

На жаль, нинішнє свято знань затьмарює наша спільна біда – тривають бої, гинуть співвітчизники, наші патріоти на Сході країни.

У пам'ять про Героїв Небесної Сотні та полеглих під час АТО була оголошена хвилина мовчання.

По завершенню урочистостого привітання, для всіх присутніх, відбулася гра по станціях, на яких на учасників чекали вікторини на патріотичну тематику, загадки, ребуси та творчі завдання.

Урочистий захід на День знань у школі №319 засвідчив, що всі ми – українці і в прагненні миру ми – єдині.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

 

Цінності освіти - як передумова успішного розвитку особистості

29.08.2019 року, напередодні початку нового навчального року, для педагогічного колективу школи було організовано і проведено тренінг «Визначення персональних та командних цінностей педагога».

В процесі роботи нам вдалось визначити персональні та командні цінності, дізнатися, те як наші цінності впливають на наше щастя, що найважливіше для кожного з нас, для команди, країни.

Шляхом колективного обговорення було визначено такі 3 домінуючі колективні цінності педагогічного колективу школи №319, як «Освіта», «Творчість» та «Особистість».

Особлива подяка Маргариті Січкар за неоціненний досвід, креативний підхід та корисні знання!

 

Звіт школи ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва про роботу за 2018-2019 навчальний рік

26.06.2018 перед батьками та громадcкістю відбувся звіт про роботу школи в 2018-2019 н.р. Повна версія звіту знаходиться в розділі Прозорість та відкритість

report 2018 2019

В школі 319 відбулося свято «Останнього дзвоника»

31.05.2019 року в школі ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва було проведено свято «Останнього дзвоника». Розпочався урочистий захід з вшанування пам'ять Валерія Лобановського та загиблих воїнів АТО, після чого до учнів звернувся з вітальним словом директор школи. Після урочистої частини випускники, учні, працівники та адміністрація закладу долучилася до всеукраїнського флешмобу «Краще дерево в землі, ніж кульки в небі», метою якої було збереження довкілля та започаткування шкільної традиції висадки «Алеї випускників» та «Клумби випускників». В такий незвичний спосіб випускники нашої школи попрощалися з рідними стінами та мали можливість внести особистий вклад в озеленення території та залишити свій слід в історії школи.

Цей захід проходив легко і на підйомі, настрій у всіх був чудовий.

Висаджені дерева на довгі роки залишать теплий спогад про кожного, хто навчався в школі №319 і стануть чудовими свідками любові та пошани випускників до рідної Альма-матер.

В результаті проведеного заходу подвір’я школи поповнилося молодими деревами верби, туями, барбарисом, кущами самшиту та різних квітів.

Маємо надію, що в подальшому висаджений сад буде радувати відвідувачів та учнів школи і нехай наші діти пам'ятають про добрі справи, гідні вчинки і великі звершення, яким поклала початок сьогоднішня екологічна акція.

last bell 310519

Вишиванка - одяг вільних

16 травня 2019 року учні та працівники школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва приєдналися до акції, присвяченої Всеукраїнському Дню вишиванки. День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, школу чи садочок, вдома. Учні та педагогічний колектив вже не перший рік шанують цю традицію.

Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не тільки учні, а й учителі школи.

У класах протягом дня було проведено виховні заходи, а саме: інформаційно-пізнавальні хвилинки, бесіди, перегляд відеоматеріалів, практичні заняття тощо.

Вишиванка стала для нас не просто одягом, торговою маркою чи витвором мистецтва. Українська вишиванка – це свого роду сімейний оберіг, символ, який пройшов крізь покоління, єднає рід і вшановується як святиня. Маючи таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє. Основна мета свята — збереження українських національних цінностей та їхня популяризація.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи та вчителі відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

 

Ми живі до тих пір, доки нас пам’ятають…

Працівники школи вшанувати пам’ять видатного метра футболу.

Cьогодні, 13 травня, виповнилося 17 років відтоді, як футбольний світ втратив одного з найкращих тренерів усіх часів – Валерія Васильовича Лобановського.

13 травня 2002 року назавжди залишиться одним із найтрагічніших днів в історії київського «Динамо», коли пішов із життя видатний тренер та Герой України. В дні пам’яті, коли ми згадуємо Валерія Лобановського, у столиці пройшов футбольний турнір серед учнів шкіл Голосіївського району на його честь.

«Поява ще одного Лобановського неможлива. Може й буде ще один тренер, який так само дуже багато досягне з «Динамо», але такого як він більше не буде. Це була унікальна людина. Особистість Валерія Лобановського є достойним прикладом для наслідування учнями.

 memory of an outstanding football meter 2019

Завершився турнір пам'яті Валерія Лобановського, де перемогла команда школи, в якій навчався Метр і яка носить його ім'я

11 травня в Києві відбулося урочисте закриття змагань фінальної частини турніру пам'яті Валерія Лобановського серед команд шкіл Голосіївського району Києва, які було організовано школою ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва за сприянням фізкультурно-оздоровчим центром «Голосієво» та Федерацією футболу України.

За підсумками матчів, які проходили з 15 квітня по 11 травня і в яких узяли участь представники восьми шкіл, були виявлені переможці змагань. Почесне третє місце дісталося школі І - ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мов №130 імені Данте Аліґ'єрі міста Києва, яка перемогла гравців зі школи І - ІІІ ступенів №37 міста Києва із рахунком 4:1. У вирішальній грі з таким самим рахунком команда школи ІІ - ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва, на базі якої відкрився новий футбольний майданчик зі штучним покриттям, перемогла команду спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №110 імені К.Гапоненка з поглибленим вивченням французької мови міста Києва. Цікаво, що тріумфатором турніру стала команда зі школи, в якій навчався Валерій Лобановський і яка носить його ім'я.

Цього року турнір відбувся вдруге поспіль. Його учасники отримали медалі, кубки, цінні призи та футбольні м'ячі від Федерації футболу України та фізкультурно-оздоровчого центру «Голосієво». На футбольний майданчик також завітали групи підтримки команд та однокласники Валерія Васильовича Лобановського, які навчалися разом із ним, — Валентин Когут, Володимир Зуєв, Леонід Пушанко.

На урочистій церемонії закриття турніру з вітальним словом до його учасників звернулися перші віце-президенти ФФУ Вадим Костюченко та Олег Протасов і директор фізкультурно-оздоровчого центру «Голосієво» Олександр Музика, директор школи ІІ - ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва Андрій Романчук.

Після урочистого закриття турніру почесні гості відвідали музей, розташований у кабінеті фізики школи № 319 і присвячений найвидатнішому її учню, Валерію Лобановському. Віднині окреме місце в музеї займатиме футболка національної збірної України з автографами її гравців, яку презентувала Федерація футболу України.

Вітаємо наших переможців!

Протокол футбольного турніру пам’яті Валерія Лобановського

valery lobanovsky memory tournament 2019