Новини

Шкільний поліцейський у 319-й

20 січня 2020 року в рамках проекту «Шкільний поліцейський» та виконання плану заходів з профілактики правопорушень, дитячої злочинності та вживання учнями психоактивних речовин, у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва відбулася зустріч учнів 10-11-х класів з інспектором відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції Мiхеєвим Максимом Сергiйовичем.

Відповідно до програми «Школа і поліція» було проведено просвітницько-профілактичне заняття на тему «Вживання психоактивних речовин. Відповідальність і наслідки».

Під час бесіди учні спробували з׳ясувати найбільш поширені причини вживання наркотичних речовин підлітками, дізналися про їх вплив на організм і соціальні наслідки згубної пристрасті. Максим Сергійович поділився власним досвідом служби у Національній поліції і спробував донести думку про те, що вживання наркотиків-це дорога в нікуди і одним з найкращих способів протидії вживанню наркотичних речовин є активна життєва позиція та небайдужість до свого здоров’я.

Зустріч пройшла в дружній невимушеній атмосфері, діти задавали різні питання на теми, які їх турбують і завжди отримували вичерпну відповідь та рекомендації, як поводити себе в тій чи іншій ситуації.

 

У школі №319 пройшли заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

Соборна Україна нині незалежна, 
Як квітка синьо-жовта розцвіла. 
І не згубилася людська любов безмежна 
До України-неньки і її буття, 
Що упродовж віків нам мрію дарувала 
Й наснагу іти до вільного життя. 
Україно, соборна державо, 
Сонценосна колиско моя!

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi та поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, з нагоди відзначення Дня Соборності України, в школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва організовано та проведено ряд заходів:

  • інформаційні куточки «22 січня – День Соборності України»;
  • виховні години: «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Співаєм славу тій події і тепер»;
  • книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборна Україна”;
  • загальношкільний виховний захід для учнів 10-11 класів: «Україна – соборна країна». Під час даного заходу було висвітлено ключові доленосні події січня 1919 року та зазначено, що ΙV-й Універсал Центральної Ради – це одна з вершин державотворчої її діяльності, яка протягом короткого часу привела Україну до повної самостійності.

Присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

Учні із зацікавленістю слухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття соборності України, а по завершенню учні на синіх та жовтих паперових листочках написали побажання для Батьківщини та прикріпили їх на карті України.

Тож нехай ця карта завжди буде цілісною, а Україна соборною, заможною та мирною!

day of unification of ukraine 222012020

«Славетні епохи України» у 319-й

19.12.2019 року в приміщенні школи №319 спільно з представниками Громадської організації «Славетні Епохи України» на чолі з головою та автором проекту Дурмасенко Олегом Леонідовичем було організовано і проведено історико-патріотичний захід «СЛАВЕТНІ ЕПОХИ УКРАЇНИ».

У першій частині зустрічі, після традиційного виконання Гімну України, Олег Леонідович ознайомив старшокласників з метою проекту, зазначивши, що в такий спосіб, йому дуже хотілось би донести молодому поколінню та суспільсту в цілому могутність нашого древнього народу та міць нації, яка за всі віки існування, незважаючи на знищення та приниження, не зігнулася, а навпаки, ніби починає відтворення великої історичної державності у Східній Європі.

Під час патріотично-історичного лекторію учням було в цікавій та доступній формі висвітлено найзнаковіші факти, події та Герої славетної нації.

Доповнив виступ реальними фактами із свого військового, громадського життя, учасник бойових дій на Сході України та в Іраку, екс-боєць 81-ї бригади (колишнього окремого 90-го батальйону 95-ї бригади)позивний «Багдад», Руслан Боровик. Лектор розповів, що під час захисту Донецького аеропорту, йому вдалося відзняти унікальні кадри боїв за ДАП та його оборонців, деяких з яких вже немає серед живих, також дав цінні настанови молоді берегти, підтримувати і зміцнювати нашу країну, бути завжди готовими її захищати і мати свідому громадську позицію.

Діти були задоволені проведеним заходом, оскільки мали змогу поспілкуватися зі справжніми героями та у цікавій формі краще пізнати свою історію, усвідомити власну позицію щодо тих чи інших подій та зрозуміти, як ставитися до минулого та сьогодення.

Кажуть, що без минулого немає і майбутнього. Вивчення та дослідження нашої історії дуже важливе для тих, хто живе сьогодні, аби крокувати далі, уникнути помилок. Організатори проекту донесли до молоді свій життєвий девіз «Ми пишаємось тим, що ми - українці!».

 

Всеукраїнський тиждень права у школі №319

В Україні з 9 грудня стартував Всеукраїнській тиждень права –заходи, які було започатковано відповідно до Указу Президента України від 08.12.2008 №1149 «Про Всеукраїнський тиждень права», і проводиться він щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини, який заснований 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.

Тому з 9 по 13 грудня 2019 року у школі проводився Всеукраїнський тиждень права, мета якого ‒ підвищення правової свідомості школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

Протягом кількох днів учителями історії та права Фощанко О.М. та Базильчук Г.К., шкільним психологом, Кафлюк М.С. та класними керівниками були проведені цікаві виховні заходи: всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини для учнів 10-11 класів, урок з елементами тренінгу на тему: «Підлітки мають знати свої права»(10-А клас), гра-подорож «Громадянини.Держава.Право»(10-А клас), години спілкування та перегляд відеоматеріалів з даної тематики.

В результаті проведених заходів учнями було створено «Правову квітку дітей», у якій узагальнено основні правові принципи, якими повинен керуватися кожен дорослий по відношенню до дітей.

Робота по формуванню правової свідомості продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

День відкритих дверей у КНУКіМ

В рамках здійснення профорієнтаційної роботи, з метою підвищення рівня обізнанності учнів зі світом творчих професій, 09 грудня 2019 року старшокласники школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва відвідали Київський національний університет культури і мистецтв. Під час зустрічі, студенти та завідуючі випускаючих кафедр детально ознайомили учнів з навчальними програмами та основами обраного фаху, розповіли про умови навчання та вступу, окрім того учні мали можливість поспілкуватися із зірковими викладачами та студентами, поринувши в неповторну творчу атмосферу вишу.

Одинадцятикласникам було презентовано сучасні навчальні лабораторії таких факультетів, як: івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; дизайну і реклами; музичного мистецтва; зв’язків з громадськістю і журналістики; кіно і телебачення, міжнародних відносин; інформаційної політики і кібербезпеки; хореографічного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, мультимедійні аудиторії, новітні науково-практичні і творчі лабораторії факультетів.

Зацікавленість викликало те, що навчання у КНУКіМ – це не тільки можливість отримати вищу освіту, а це й зустрічі з відомими людьми, майстер-класи від провідних спеціалістів, конкурси, вікторини, спортивні змагання, активна культурна діяльність.

День відкритих дверей промайнув неймовірно швидко та залишив дуже багато позитивних емоцій!

"Дякуємо за вашу Службу!" - флешмоб до Дня Збройних сил України у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва

Сьогодні українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України. На сьогодні Збройні сили України налічують понад 200 тисяч військовослужбовців. З них близько 140 тисяч служать в Сухопутних військах. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі.

До Дня Збройних сил України учні школи школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва приєдналися до Всеукраїнського патріотичного флешмобу "Дякую За Вашу Службу!"

Вчителі, адміністрація та учні бажають всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань!

Слава Україні! Героям слава!

dafu 2

День Збройних сил України в школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва

dafu

6 грудня в Україні відзначається свято – День Збройних сил України. І вже стало традицією вітати у цей день не тільки військових, а й усіх чоловіків і хлопців, адже на випадок війни стати на захист своєї землі, своїх рідних повинен кожен чоловік!