Екскурсія до Київського національного університету культури і мистецтв

24 листопада наші учні завітали з екскурсією до Київського національного університету культури і мистецтв. Візит до Університету культури розпочався з реєстрації та знайомства із представниками штабу «Абітурієнт 2017». Учні мали змогу завітати до справжньої інформаційної скарбниці – Наукової бібліотеки вишу і ознайомитися з бібліотечними фондами, а також читальною залою, де студенти можуть підготуватись до пар, заліків та іспитів.

Окрім цього, дівчата та хлопці нашої школи отримали нагоду поспілкуватись із справжніми професіоналами своєї справи – викладачами-практиками факультетів журналістики і міжнародних відносин; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; дизайну і реклами; музичного мистецтва; кіно і телебачення; режисури і шоу-бізнесу; економіки, права та інформаційних технологій; хореографічного мистецтва; культурології, довідавшись про умови вступу і навчальні програми.

Найбільше учнів цікавила зустріч із Михайлом Поплавським, на яку вони чекали упродовж всього дня.

"У КНУКіМ талановитим вхід без черги. Наше головне завдання – розкрити ваш творчий потенціал і допомогти розвивати його. Все залежить від вас, потрібно правильно ставити мету, наполегливо йти до неї, працювати та вірити в себе і своє майбутнє.Бажаю вам бути активними, харизматичними та щасливими. Живіть по-максимуму!" – сказав Михайло Поплавський.