Тренінг «Психологічне благополуччя педагога як запорука успішної професійної діяльності»

Наша школа завжди турбується не тільки про учнів, але і про вчителів. Тому з 18.01.2018 року стартував цикл занять у тренінговій формі для працівників під назвою «Психологічне благополуччя педагога як запорука успішної професійної діяльності».

Мета занять – підвищення рівня психологічної обізнаності, отримання педагогами навичок самоконтролю, вміння переключатися від роботи на відпочинок і навпаки, правильно розподіляти власні сили, отримувати ресурс від навколишнього світу та себе самого для подальшої натхненної роботи.

Під час занять учасники мають змогу:

• Отримати нові знання у сфері психологічного здоров’я та благополуччя;
  • Попрацювати зі своїми почуттями та емоціями, що виникають під час навчального року;
  • Поділитися з колегами своїми враженнями та думками;
  • Освоїти нові техніки саморозвитку (як особистості);
  • Спробувати та освоїти нові техніки релаксації.

Здоров’я педагога є запорукою вдалого навчального процесу, оскільки лише задоволений власним життям вчитель може навчити підростаюче покоління бути щасливим.

Для досягнення поставленої мети використовуються:

• Арт-терапевтичні методики;
  • Методики тайм-менеджменту;
  • Методики аутогенних тренувань;
  • Вправи тілесно-орієнтованої спрямованості.
  • До участі у заняттях запрошуються усі бажаючі педагоги.