Школа героїв" у 319-ій

Як здійснити свою мрію? Як стати успішним? Чи можна вже зараз, навчаючись у школі, заробляти гроші? З ким порадитись, яку професію обрати? На ці та інші питання учнів нашого закладу давали відповідь спікери «Школи героїв», які 6 лютого зустрічалися з нашими старшокласниками.

Проект "Школа Героїв" - це зустрічі дітей з досвідченими професіоналами у форматі бесіди "запитання-відповідь".

В рамках профорієнтації до нашої школи №319 завітали Юлія Коник - продюсер інформаційнної служби новин ICTV та Маргарита Січкар - відомий український ресторатор, бізнес-тренер,автор книжок, телеведуча.

У зустрічі взяли участь учні 9-11-х класів. Метою зустрічі було отримання практичних знань з професій, засвоєння навичок співпраці у команді, розвиток комунікативних та лідерських якостей у дітей.

Це була зустріч учнів із досвідченими професіоналами у форматі бесіди «питання – відповідь».

Сподіваємось, що ця перша зустріч буде мати плідне продовження, бо, саме спілкуючись з успішними людьми, отримуючи від них реальні практичні знання і унікальний життєвий досвід, можна вдало будувати шлях до власного успіху.