«Шкільний офіцер поліції» у 319-й

Нарешті і наш заклад долучився до спільної ініціативи Міністерства внутрішніх справ і Міністерства освіти і науки, а саме – до експериментальної моделі співпраці навчальних закладів і поліції «Шкільний офіцер поліції». Створення гармонійного та безпечного середовища у школі – це одне із завдань програми «Шкільний офіцер поліції».

Саме тому, в рамках роботи з профілактики правопорушень та дитячої злочинності серед учнів школи на 2017/2018 навчальний рік, 26 квітня 2018 року відбулась зустріч з шкільним офіцером поліції, інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції м. Києва, сержантом поліції - Сідельніковою Луїзою Олексіївною.

Офіцер поліції провела зі школярами бесіду на тему «Відповідальність підлітків за порушення закону» щодо питань особистої безпеки, профілактики правопорушень та видів відповідальності за правопорушення.

Такі зустрічі з молоддю – це ефективний спосіб профілактики правопорушень та формування активної громадянської позиції молоді.