Футбольний турнір пам’яті Валерія Лобановського

11 травня завершився футбольний турнір пам’яті Валерія Лобановського, учасниками, якого у цьому році стали шість команд закладів освіти Голосіївського району.

Щоб віддати данину великому майстру, Герою України, на футбольному полі зустрілися команди шкіл 165,36,37,319,108,130. Протягом 7-11 травня за перемогу в турнірі вели боротьбу учні старших класів, а арбітраж матчів здійснювався вчителями фізичної культури закладів-учасників.

За підсумками змагань, перше місце посіли вихованці школи-організатора турніру №319, які отримали головний приз - пам’ятний кубок змагань з рук директора Фізкультурно-оздоровчого центру “Голосієво” - Музики Олександра Вікторовича, друге місце посіли хлопці школи №108, третє – представники школи №130. Усі учасники товариських футбольних зустрічей, приурочених вшануванню пам’яті Валерія Лобановського, отримали медалі та грамоти Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації.

Окрім того, оргкомітетом турніру було вирішено відзначити найкращих учасників у наступних номінаціях:

Кращий воротар: Шаров Олександр (ЗЗСО 36), Аль-саадун Зіяд (ЗЗСО 37)

Кращий бомбардир: Малюк Ігор (ЗЗСО 319)

Кращий польовий гравець: Шеляг В’ячеслав (ЗЗСО 165)

Для нас та майбутніх поколінь Валерій Лобановський залишиться символом любові, відданості та самовіддачі великій справі – футболу, справі, якій він віддавав усього себе.

Вітаємо усі призерів з перемогою та маємо надію, що учнівський турнір пам’яті Валерія Лобановського стане традиційним і об’єднає ще більше молодих людей.