Олімпійський урок

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 03.07.2014 № 24056/1/1 та листа Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 04.05.2018 № 389 «Про організацію та проведення Дня фізичної культури і спорту, Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня у 2018 році», в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня, у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва було організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання між класами, які провели вчителі фізичної культури для учнів школи.

Ключовим і головним заходом стало проведення 24 вересня 2018 року Олімпійського уроку для учнів 9-11 класів. Метою даного заходу було виховання учнів на гуманних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом. Так, під час даного спортивного дійства учні закладу змагалися у підтягуванні, стрибках в довжину, стрибанні на скакалці, учні були залучені до виконання загально розвиваючих вправ.

Усі учасники отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень. Бажаємо кожному досягти своєї олімпійської висоти!