Україна – країна нескорених!

В рамках відзначення Дня Захисника України, 17.10.2018 року до школи вже вдруге завітав автор проекту «Славетні епохи України» - Дурмасенко Олег Леонідович, художник-дизайнер, підприємець, батько одного з "кіборгів" донецького аеропорту Олексія Дурмасенка на позивний "Динамо", який загинув на Сході України.

Мета даного проекту – донести молодому поколінню могутність нашого народу та міць нації, яка за всі віки існування, незважаючи на знищення і приниження, не зігнулася, а навпаки починає відтворення великої історичної державності у Східній Європі.

Так, цього дня для учнів 9-11 класів відбулася зустріч-бесіда, під час якої запрошений гість поділився з учнями власною трагедією: спогадами про свого сина, учасника АТО, Кіборга з позивним «Динамо», який загинув від ворожої кулі, захищаючи рідну землю.

В цей день говорили про важливі речі: про Батьківщину, мужність та героїзм сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України – воїнів АТО, місце в житті кожної людини таких понять, як “Вітчизна”, “Батьківщина”, та готовність боронити її ціною власного життя.

Метою заходу було донести учням думку про те, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави.

Окрім того, учні мали змогу побачити та потримати в руках особисті речі та, на жаль, посмертні почесні нагороди одного з героїв нашого часу.

Маємо надію, що подібні заходи надихнуть наших учнів та всіх сучасних Героїв-захисників та справжніх українських патріотів на нові подвиги!