Ти зможеш, якщо зміг я!

Мета даного заходу: залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом; пропаганда здорового способу життя; формування морально – вольових рис характеру у дітей, а найголовніше- виховання відповідального ставлення до власного здоров'я.

Під час проведення заходу, учні нашого закладу продемонстрували свої здібності та вміння у стрибках в довжину та підтягуванні на перекладині. Окрім того, цього дня відбувся шкільний турнір з настільного тенісу, в якому взяло участь близько 40 учнів 9-11 класів. За результатами змагань з настільного тенісу, І місце посів Нечитайло Владислав, ІІ - Вязовський Валерій, а ІІІ місце дісталося Кичаку Богдану.

Змагання були дуже емоційними, всі учасники отримали задоволення. Діти проявили високий інтерес до спорту та бажання до участі у фізкультурно – оздоровчих заходах.

Переможці та всі учасники отримали призи та пам’ятні подарунки.