Музейний квест

26 січня 2019 року на базі музею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» відбулась міська тематична гра-конкурс «Музейний квест», в якій взяла участь і команда учнів школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського.

Квест (відангл. quest – пошук, пошукипригод) — аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями.

Більше години учасники квесту ходили по території Музею виконуючи завдання гри і таким чином глибше ознайомлюючись із колекцією історичних матеріалів та предметів, які розкривають більш ніж сторічну історію Київського Політехнічного Iнститута, а також діяльністю видатних вчених, таких як: І.Сікорський, С.Корольов, С.Тимошенко та іншими експозиціями.

Незабутні враження від експонатів музею, цікавого квесту та часу, проведеного разом з друзями та бажання приймати участь у подібних заходах – ось які почуття залишилися в учнів цього дня. Приєднуйтесь! Адже квести - це не тільки цікаве, а й пізнавальне дозвілля!