Майсер-клас на шляху до створення себе від професіоналів

28.02.2019 року в рамках профорієнтації у нашій школі №319 відбулися цікаві зустрічі з не менш цікавими гостями. Так, для учнів 11 класу було організовано майстер-клас з артскрайбінгу, який провів відомий український артскрайбер, режисер і художник онлайн та офлайн презентацій, Ігор Заболотний. Під час заняття, виконуючи практичні вправи, вчилися тому, як за допомогою всього лиш 6 базових фігур створювати ілюстрації. Учні вкотре впевнилися, що артскрайбінг – це ефективний інструмент навчання, а прості малюнки допомагають поліпшити сприйняття інформації на 89%.

Також говорили про таке важливе поняття, як «бренд». Допоміг у цьому розібратися Сергій Глущенко-эксперт в питаннях брендингу, колишній перший заступник Міністра молоді та спорту України , а нині-відомий коуч і бізнес-тренер. «Бренд - це не марка і не логотип, бренд - це смисл Вашого проекту, суть його, те, чим Ви відрізняєтеся від всіх на Землі. Станьте особливими!»-таку думку намагався донести до учнів нашого закладу наш гість, за що учні йому залишилися дуже вдячні!