Натхнення - енергія життя!

«Натхнення — це така гостя, яка не любить відвідувати ледачих»-таку важливу тезу засвоїли учні 11-А класу під час проведення тренінгового заняття на тему «Як монетизувати своє натхнення», яке 11 квітня 2019 року провела автор проекту «Школа натхнення» Валерія Стрекаловська. Під час заняття учні ознайомилися з поняттям «натхнення» та деякими методами і способами, де шукати натхенння і як підтримувати творчий потенціал. Під час заняття були використані різноманітні психологічні ігри та вправи, серед яких інтелектуальні головоломки: «Ганяємо муху», бізнес-гра «Створи свій бізнес», які не лише сподобалися і запам’яталися учням, але і дозволили виявити явних і таємних лідерів. Заняття пройшло надзвичайно цікаво, динамічно та продуктивно.