Чистий дім – чиста душа

Щороку стан річок, озер і підземних вод в Україні погіршується. Причиною цього є ряд проблем: забруднення водойм викидами з підприємств, надмірне використання природних ресурсів, замулення та заростання водойм. Від забруднення, на жаль, страждає вся екосистема, вода в період весняних розливів розносить сміття, забруднюючи ще більші території.

В зв’язку з цим, 20.04.2019 року працівники та учні школи №319 долучилися до наймасштабнішої весняної толоки, присвяченої Дню довкілля, яка в Голосіївському районі проходила на території Совських ставків. День довкілля - національне екологічне свято з охорони навколишнього середовища, яке відзначають щороку у третю суботу квітня. В екологічному суботнику, на якому проводилися роботи з благоустрою території, брали участь вчителі Бутко Ганна Анатоліївна, Малицька Юлія Анатоліївна, Чайка Марія Федорівна, Нікольська Олена Миколаївна, Бекетовський Сергій Сергійович та учні Богословський Тихон, Криницький Микола, Гурський Олексій, Кишинський Денис, Якубовський Герман, Довгошея Марія. Але головним на думку учасників є вислів про те, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Зробимо наш дім чистішим!

Дякуємо усім учасникам за ініціативу!

toloka sovski st20042019