У 319 відбулася ділова бізнес-гра

25 квітня у нашій 319 школі відбулася ділова бізнес-гра економічного спрямування «Операція «Трест»» для активу класних колективів 9-11 класів, яку провела автор проекту «Школа натхнення» Валерія Стрекаловська. Метою даного заходу було: розвивати креативне фінансове мислення учнів, вміння реагувати на критичні фінансові ситуації, навички ведення бізнесу та інвестування, продуктивної роботи в групах; виховувати фінансову та економічну культуру, грамотність, ділову активність, здатність приймати раціональні рішення.

У грі взяли участь 10 найактивніших учнів школи.

Учасники бізнес-гри цього дня відчули і прожили життя дорослих людей в бізнесі. І, звичайно, хтось витягнув конверт «Власник бізнесу», «Генеральний директор», «HR-директор».

Гра відбулася у теплій, дружній атмосфері. Всі учасники продемонстрували високу здатність до креативного мислення, пропонували цікаві, оригінальні ідеї та на рівних боролися за перемогу.