Ми живі до тих пір, доки нас пам’ятають…

Працівники школи вшанувати пам’ять видатного метра футболу.

Cьогодні, 13 травня, виповнилося 17 років відтоді, як футбольний світ втратив одного з найкращих тренерів усіх часів – Валерія Васильовича Лобановського.

13 травня 2002 року назавжди залишиться одним із найтрагічніших днів в історії київського «Динамо», коли пішов із життя видатний тренер та Герой України. В дні пам’яті, коли ми згадуємо Валерія Лобановського, у столиці пройшов футбольний турнір серед учнів шкіл Голосіївського району на його честь.

«Поява ще одного Лобановського неможлива. Може й буде ще один тренер, який так само дуже багато досягне з «Динамо», але такого як він більше не буде. Це була унікальна людина. Особистість Валерія Лобановського є достойним прикладом для наслідування учнями.

memory of an outstanding football meter 2019