В школі 319 відбулося свято «Останнього дзвоника»

31.05.2019 року в школі ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва було проведено свято «Останнього дзвоника». Розпочався урочистий захід з вшанування пам'ять Валерія Лобановського та загиблих воїнів АТО, після чого до учнів звернувся з вітальним словом директор школи. Після урочистої частини випускники, учні, працівники та адміністрація закладу долучилася до всеукраїнського флешмобу «Краще дерево в землі, ніж кульки в небі», метою якої було збереження довкілля та започаткування шкільної традиції висадки «Алеї випускників» та «Клумби випускників». В такий незвичний спосіб випускники нашої школи попрощалися з рідними стінами та мали можливість внести особистий вклад в озеленення території та залишити свій слід в історії школи.

Цей захід проходив легко і на підйомі, настрій у всіх був чудовий.

Висаджені дерева на довгі роки залишать теплий спогад про кожного, хто навчався в школі №319 і стануть чудовими свідками любові та пошани випускників до рідної Альма-матер.

В результаті проведеного заходу подвір’я школи поповнилося молодими деревами верби, туями, барбарисом, кущами самшиту та різних квітів.

Маємо надію, що в подальшому висаджений сад буде радувати відвідувачів та учнів школи і нехай наші діти пам'ятають про добрі справи, гідні вчинки і великі звершення, яким поклала початок сьогоднішня екологічна акція.

last bell 310519