Школа імені В. Лобановського відсвяткувала День знань

Традиційно 2-го вересня у школі відбулося свято до Дня знань - початок нового навчального року. Це надзвичайно хвилюючий день для кожної людини, адже починається цікавий і водночас нелегкий шлях пізнання, вибору та дорослішання, тим паче, що школа зустріла нових учнів. З початком нового навчального року учнів та педагогів школи з теплими побажаннями привітав директор А.Д.Романчук.

На жаль, нинішнє свято знань затьмарює наша спільна біда – тривають бої, гинуть співвітчизники, наші патріоти на Сході країни.

У пам'ять про Героїв Небесної Сотні та полеглих під час АТО була оголошена хвилина мовчання.

По завершенню урочистостого привітання, для всіх присутніх, відбулася гра по станціях, на яких на учасників чекали вікторини на патріотичну тематику, загадки, ребуси та творчі завдання.

Урочистий захід на День знань у школі №319 засвідчив, що всі ми – українці і в прагненні миру ми – єдині.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!