Булінг. Стоп агресії!

23 вересня 2019 року школа №319 долучилася до постійно діючого загальноміського проекту «Школа без булінгу, сім’я без насильства - 365!», ініційованого Департаментом освіти і науки Києва спільно з керівниками закладів освіти столиці. В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу цього дня для учнів закладу було організовано і проведено тренінг «Шкільна хвороба «Булінг»».

На початку заняття діти дізналися, що таке булінг, його різновиди та причини, з яких вони можуть потрапити під цькування. Крім того, переглянули відеоролик про те, як можна зупинити цькування у дитячому колективі. Під час тренінгу учасникам розповіли про основні чинники виникнення булінгу, ознайомили з термінологією, законодавством в цій площині.

Завдяки інтерактивним вправам: мозковому штурму, дискусіям, аналізу ситуацій в малих групах, учні сформували пам’ятку, до кого можна звернутися у разі булінгу і хто допоможе у складній життєвій ситуації. І остання вправа, яку було запропоновано учасникам – “Рука допомоги”. На символічних долоньках діти записували свої ідеї, про те, які є шляхи вирішення даної проблеми.

Учні активно, з користю та цікавістю виконували поставлені перед ними завдання, осмислюючи дану проблему, яка відбувається серед школярів.