Учні 319-ї написали радіодиктант єдності

9 листопада в Україні відзначається День української мови та писемності. Зазвичай, в цей день у навчальних закладах проводяться різноманітні заходи, присвячені темі писемності та грамотності. З нагоди цього свята відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цю унікальну акцію започатковано у 2000-му році.

Тож уже не перший рік радіодиктант національної єдності збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов та пошану до рідної мови. Приєдналися до радіодиктанту і учні та вчителі школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва. Цього року тема диктанту «Від бересту – до «цифри»». До написання диктанту у закладі долучилися адміністрація школи, вчителі, учні 10-11-х класів.

Новацією цьогорічного написання диктанту стало те, що була можливість перевірити диктант вже через 15 хвилин після написання, адже текст оприлюднений був відразу на сайтах суспільного мовника: UA: Українське радіо та UA: Cуспільне мовлення. Також можна було спробувати свої сили та прийняти участь у конкурсі на найкращу роботу, віправивши фото або скан на одну із зазначених адрес.

Проведення подібних заходів дозволяє не лише перевірити знання рідної мови, а й відчути солідарність з усіма, хто шанує українську мову та розуміє важливість її розвитку і збагачення.