Відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи заходи відбулись і в нашому закладі.

Зокрема, для учнів 11х класів було організовано відеолекторій, під час якого старшокласники переглянули документальний фільм «Революція гідності - Майдан»; класними керівниками були проведені тематичні години спілкування, метою яких було віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору; був обладнаний інформаційний куточок з висвітленням подій 2013-2014 р.р.

Для учнів 11-А класу було організовано і проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Гідність та свобода-те, що робить нас людьми», під час якого учасники розмірковували над такими поняттями, як «гідність», «особиста гідність» та «свобода», а також колективно обговорили та визначили шляхи збереження особистої гідності.

В рамках відзначення Дня гідності та Свободи, цього дня до закладу завітала відомий український бізнес-тренер, автор книжок і проектів, автор соціального проекту «Hub Way», Січкар Маргарита, яка зустрілася з учнями і говорила про місце почуття гідності у системі цінностей кожної людини та те, як наші цінності впливають на наше життя та щастя.