"Дякуємо за вашу Службу!" - флешмоб до Дня Збройних сил України у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва

Сьогодні українці відзначають одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України. На сьогодні Збройні сили України налічують понад 200 тисяч військовослужбовців. З них близько 140 тисяч служать в Сухопутних військах. Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, охороняють її кордони на землі, у воді та в повітрі.

До Дня Збройних сил України учні школи школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва приєдналися до Всеукраїнського патріотичного флешмобу "Дякую За Вашу Службу!"

Вчителі, адміністрація та учні бажають всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань!

Слава Україні! Героям слава!

dafu 2