Профспілковий урок:Трудові права неповнолітніх

19 квітня в школі ІІ-ІІІ ступенів імені Валерія Лобановського міста Києва в 11-В класі було проведено профспілковий урок на актуальну тему сьогодення: Трудові права неповнолітніх. Вчитель Кучерова Т.Ф.ознайомила учнів з історією профспілкового руху, правами неповнолітніх у трудових відносинах, можливими діями профспілок на захист трудових прав. Використовувалися різноманітні форми і методи ознайомлення з матеріалом по темі. Це і діалог між працівником і роботодавцем, й історичні довідки, і аналіз деяких життєвих ситуацій у формі рольової гри з конкретним розв’язанням проблем за допомогою законодавства про працю. Учителем івикористовувалася інтерактивна дошка, інформаційний вісник "Єдність" .

На уроці були присутні: директор навчального закладу Андрій Романчук , заступник голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олена Геведзе , голова Голосіївської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Олена Гейчик, заступник голови Голосіївської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Лариса Грицеляк.