Стислий звіт про роботу школи за 2015-2016 н.р.

30 травня 2016 року відбулися загальні збори за участі батьків, учнів, вчителів та громадськості з питань оцінки роботи школи у 2015-2016 навчальному році.

Директор школи Андрій Дмитрович ознайомив присутніх зі стратегічними напрямами роботи навчального закладу, з кадровим забезпеченням школи та здобутками педагогічного та учнівського колективів за минулий рік. Головними питаннями у доповіді стали:

1. Навчально-виховна робота.

Одним із пріоритетних напрямів якої є ефективність та результативність впровадження інновацій освіти і виховання для формування особистості учня, підготовки його до життя в сучасних умовах.

Для досягнення поставленої задачі ключовим є самовдосконалення, саморозвиток особистості педагога, тож школа дбає про вдосконалення педагогів. Вчителі проходять курси підвищення кваліфікації, атестуються, беруть участь в нарадах, семінарах, круглих столах як районного так і міського рівня. В цьому році було атестовано на відповідність вищій кваліфікаційній категорії два вчителі, на встановлення ІІ кваліфікаційної категорії – один вчитель і психолог, на встановлення десятого тарифного розряду – два керівники гуртків та майстра виробничого навчання, одному учителю встановлено звання «учитель-методист».

Основними досягненнями в навчанні стали призові місця в ІІ етапі всеукраїнських учнівських олімпіад та участь в міських. Сторчак Ліана зайняла ІІІ місце з обслуговуючої праці, Єрофєєв В'ячеслав – І місце з комп’ютерної анімації, Бут Анастасія - ІІІ місце з українознавства, Мазур Олександр – І місце з Історії України.

1. Виховна робота;

У закладі створена цілісна система виховної роботи, яка забезпечує творчий, інтелектуальний та духовний розвиток дітей, задовольняються їх інтереси та інтереси батьків. Забезпечується національно – патріотичне виховання учнів, розширюється туристсько-краєзнавча та пошукова робота. Учні залучаються до роботи над проектом «Наш проект – шкільний музей». Формування здорового способу життя досягається шляхом збереження фізичного і психічного здоров’я учнів.

Педагоги школи працювали над вирішенням таких проблем: виховання громадянина-патріота; формування здорового способу життя як складова успіху в житті; профілактика правопорушень та злочинності, згубних звичок в учнівської молоді; запобігання дитячої без доглянутості та безпритульності.

З метою формування в учнівській молоді активної громадянської позиції у школі активно працює учнівське самоврядування.

Участь учнів у виховних заходах:

-         Урочисте відкриття бюста В.В.Лобановському;

-         Екскурсія до Верховної Ради України;

-         Конкурс «Барви осені»;

-         Лінійка до Дня захисника Вітчизни;

-         Зустріч з представниками Червоного Хреста;

-         Участь вишкіл-грі «Козак-квест»;

-         Конкурс «16 днів без насильства»;

-         Лінійка до Дня гідності та свободи;

-         Виготовлення марлевих пов’язок для поранених бійців військового госпіталю. Вітання воїнів АТО(малюнки, обереги);

-         День школи (вшанування пам’яті В.В.Лобановського);

-         Конкурс «Поетична весна»;

-         Конкурс Т.Г.Шевченка;

-         Річниця пам’яті випускника школи Дмитріва Святослава, який загинув в зоні АТО ,захищаючи Україну;

-         Огляд-конкурс «Кращий за професією»;

-         Конкурс з українознавства;

-         Спортивне орієнтування;

-         Спартакіада школи;

-         День вишиванки…

Щочетверга у школі проводяться лінійки по підведенню підсумків за минулий тиждень.

Переважна кількість учнів залучені до гурткової роботи. Гурткова робота у загальноосвітньому навчальному закладі спрямована на розкриття потенціалу особистості дитини, надання допомоги до реалізації її можливостей, задоволення попиту дітей та батьків. Вихованці шкільних гуртків є активними учасниками шкільних, районних та міських конкурсів, фестивалів та змагань.

1. Матеріально-технічна база

Впродовж навчального року силами педагогічного колективу та працівників школи було здійснено косметичний ремонт двох навчальних кабінетів 203 та 207. Придбано комплект парт в кабінет 207, який за рахунок спонсорської допомоги було обладнано комплектом меблів та встановлено жалюзі.

Адміністрація, педагогічні працівники та учні школи брали участь в розчищені Совських ставків, та приклали значні зусилля у двомісячнику по благоустрою території школи.

Ведуться роботи по створенню ще одного кабінету інформатики. Заплановано ремонт водогону школи, каналізаційного колектора, заміна двадцяти вікон в навчальних кабінетах, утеплення фасаду уколи. Також спільно з благодійним фондом Адмірала Лазарєва планується капітальний ремонт футбольного поля.

Прослухавши звіт керівника, присутні ще раз впевнилися, що в школі №319 імені Валерія Лобановського працює злагоджений колектив однодумців, метою якого є розвиток пізнавальної та творчої активності учнів. Під час обговорення доповіді директора Романчука А.Д. було відмічено демократичний стиль керівництва, чуйність та повагу до дітей, батьків, колег.
За результатами голосування роботу адміністрації школи за 2015-2016 н.р. було оцінено на «задовільно».

Фотозвіт

Відкриття погруддя Лобановського