Профспілка

Робота профспілкової організації

До складу профспілкової організації школи ІІ - III ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва входять педагогічні працівники та обслуговуючий персонал в кількості 30 осіб.

В своїй діяльності організація керується Статутом профспілки працівників освіти і науки України, програмними документами і рішеннями профспілкових органів, чинним законодавством. В межах повноважень, визначених Статутом, профспілка намічає напрямки своєї діяльності.

Профспілкова організація працює у тісній співдружності з районною профспілковою організацією працівників освіти Голосіївського району та адміністрацією школи. Засідання профкому проводяться згідно плану і позачергові (за потребою). Весь колектив працює згідно колективного трудового договору, складеного профкомом та адміністрацією школи, який укладається терміном на три роки і при необхідності доповнюється необхідними змінами.

Профспілковий комітет контролює виконання колективного трудового договору і звітує про хід виконання на профспілкових зборах. Адміністрація погоджує з профкомом правила внутрішнього розпорядку, розклад занять, розподіл навчального навантаження, графіки відпусток, склад атестаційної комісії, звільнення працівників за ініціативою адміністрації з підстав передбачених п.1, п - п. 2 - 5, 7 ст.40, п. п. 2,3 ст.41 КЗпП України,накладання дисциплінарних стягнень на членів профкому, заходи з охорони праці та техніки безпеки, правила техніки безпеки у навчальних кабінетах, майстернях, спортзалах, котельнях,тарифікаційні списки, розміри премій, інші питання, передбачені діючим законодавством Члени профспілкових організацій школи беруть участь у Всеукраїнських акціях , спрямованих на захист інтересів працівників освітньої галузі.

Профспілковий комітет школи стоїть на стороні захисту соціально-економічних інтересів працівників. Під час складання та в ході обговорення колективного трудового договору намагаємось враховувати всебічні аспекти для покращення соціально-економічного розвитку колективу. Дуже серйозно і з великою відповідальністю ставимося до ходу виконання пунктів трудового колективного договору. Адміністрація узгоджує з профкомом питання грошової винагороди працівникам школи.

Голова профкому є постійним членом атестаційної комісії, бере участь у всіх її засіданнях, відвідує уроки колег та їх позакласні заходи, бере участь у обговоренні підсумків щорічної атестації працівників школи.

Щорічно адміністрація узгоджує з головою профкому тарифікаційні списки вчителів, розклад занять, графік відпусток.

Традицією стало привітання вчителів, організація потрібної їм допомоги.

У тісному родинному колі відмічаємо ювілеї та інші визначні події, свята. У хвилини скорботи також підтримуємо колег, організовуючи моральну та матеріальну допомоги.

Щорічно виділяються кошти на новорічні подарунки і проводиться свято для дітей працівників школи. Щорічно члени профспілки мають можливість оздоровлюватись. Профком разом з районною профспілкою організовує поїздки на відпочинок.

В профспілковій організації школи створено комісію по контролю за дотриманням трудового законодавства та охорони праці, яка контролює виконання заходів з цих питань та спрямовує діяльність профспілки на правовий захист її членів. Перевіряються умови праці всіх членів колективу відповідно до нормативних документів. Щорічно комісією, до складу якої входить голова профкому, перевіряється готовність школи до навчального року. Дається оцінка стану підготовки кожного кабінету і школи в цілому. На початок року також оцінюється стан безпеки в кабінетах, майстернях, в спортзалі, їдальні. Погоджуються підписуються акти готовності кабінетів до експлуатації. Комісією також перевіряється стан ведення трудових книжок, вносяться зауваженні та пропозиції, хід виконання яких теж контролюється. Адміністрація погоджує з профкомом питання прийняття та звільнення працівників, накладання стягнень та призначення винагород.

Щорічно колектив школи проходить організовано, в спеціально призначений день медогляд. Вирішуються питання лікування та оздоровлення членів профспілки.

Культурно-масова робота спрямована на згуртування колективу, підтримання здорового мікроклімату серед колег, на те, щоб кожен почував себе необхідним, бажаним, неповторним. У нас прекрасний колектив, нам є чим пишатись. Ми горді за свою школу і розуміємо , що кожен має вкласти душу в улюблену справу навчання і виховання підростаючого покоління.

Усі свята радісні і сумні події ми ділимо на всіх. Нам добре і весело разом. День вчителя, Міжнародний жіночий день, День Захисника Вітчизни, новорічні свята, дні народження колег, виїзди на лоно природи – всі ці свята профком намагається організувати і провести якнайкраще.

Одним із основних із пріоритетів в роботі профспілки залишається: збереження кадрів, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогів, підтримка обдарованих особистостей в колективі, посилення уваги до працівника, створення належних умов для підвищення його кваліфікації, розвитку педагогічної майстерності, захисту прав і контроль за виконанням посадових обов’язків.

Корисні посилання : http://profspilka.kiev.ua/