Автосправа

Технологія викладання професії «Водій автотранспортних засобів категорії «В» підлягає акредитації таліцензуванню.

Протягом двох років (10-11 клас) учні вивчають такі предмети як: основи правових знань, будова й основи технічного обслуговування автомобіля, правила дорожнього руху, основи керування автомобілем і безпека дорожнього руху,професійна етика та культура водіння , водіння автомобіля.

Вчителі під час викладання враховують індивідуальніособливості учнів.

Доступність матеріалу дає можливість повністю розкритися учням.

По закінченню двохрічногонавчання випускники складають іспити у ВРЕР-10 підпорядкованому УДАІ МВС України в м. Києві. За результатамиіспитів випускники отримують посвідчення водія міжнародного зразку.

Вже після закінчення школи випускники мають можливість влаштуватися на роботу за спеціальністю водія. Багато хтоз учнів обирають професію водія в подальшому.Учні школи, що працюють за професією водія.

Стефанишин Дмитро
Тирков Олег
Руденко Дмитро
Погрібний Віталій
Коломієць Олександр

Здобути професію вже в школі це престижно.