Вчителів трудового навчання, зв, фізичної культури

Протягом 2012-2013 навчального року МО працювало над темою: „Управління особистісно-орієнтованим профільним навчанням з метою задоволення професійних потреб учнів".

Всі члени МО працювали згідно діючих програм.

В школі запроваджено профільне спрямування з професійного і допрофесійного навчання. Випускників підготовлюють до здачі екзаменів в ДАІ та учні проходять навчання за спеціальністю кухар-кондитер.

З учнями систематично проводяться спартакіади, турніри з настільного тенісу та шахів, змагання на першість школи з міні-футболу. Учні приймають участь в «Козацьких розвагах» до Дня фізкультури та спорту, в районних змаганнях з настільного тенісу та шахів. В День ЦО проводиться естафета. В районних змаганнях з настільного тенісу шкільна команда зайняла I місце у 2012 р.

З метою підвищення фахової майстерності вчителі МО відвідували уроки та позакласні заходи своїх колег.

За період вивчення предметів з трудового навчання та проведення професійної орієнтації , в учнів сформувався напрямок подальшого обрання професії.

У 2012-2013 навчальному році році МО працює над проблемами:
навчальна – Формування в учнів мотивації до навчання та саморозвитку в умовах особистісно-орієнтованого профільного навчання в процесі викладання трудового навчання, ЗВ, фізичного виховання.
Виховна – Виховання громадянина-патріота.

А це передбачвє

• Вдосконалення профорієнтаційної роботи;
  • Професіональне самовизначення молодого громадянина;
  • Перспективи продовження навчання працевлаштування.