Правила внутрішнього розпорядку

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ ДЛЯ УЧНІВ ШКОЛИІІ-ІІІ СТУПЕНІВ №319

ІМЕНІ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО

1. Прихід учнів до школи:
  • Приходити до школи за 15 хвилин до початку занять, о 8:15.
  • У дверях необхідно пропускати в перед учнів, молодших школярів, батьків. Хлопці пропускають уперед дівчат.
  • Якщо пропущено хоч один день занять, необхідно мати документ (1,2 дні записка від батьків, 3 і більше –довідка від лікаря)
  1. Зовнішній вигляд:
  • Приходити до школи необхідно в чистій та випрасуваній шкільній формі, у чистому взутті. Зачіска повинна бути охайною.
  • На урок фізичної культури і на заняття в шкільні майстерні приносити відповідний одяг.
  1. Поведінка учня на уроках:
  • Після першого дзвінка негайно зайняти своє місце у класі, тримати його в чистоті.
  • Приготувати все необхідне для уроку на перерві: підручник, зошит, щоденник тощо.
  • Коли вчитель заходить до класу, мовчки підвестися, привітатися з ним, сідати тільки після дозволу вчителя.
  • За столом сидіти рівно, уважно слухати пояснення вчителя та відповіді учнів.
  • Виходити відповідати зі щоденником. Відповідати голосно, не поспішаючи.
  • Якщо хочеш поставити вчителю запитання або відповісти, підніми руку. З дозволу вчителя підвестись і постав питання (дай відповідь).
  • Не можна виправляти відповіді Учнів без дозволу вчителя, підказувати.
  • Під час уроку дотримуватися порядку, не залишати після себе на столі сміття, папір.
  • Після дзвінка з уроку не підскакувати з місця, не кричати, виходити із класу спокійно, тільки з дозволу вчителя.

4. Поведінка учнів на перерві:

• у класі на перерві залишаються тільки чергові, які провітрюють кімнату, готують кабінет до уроку.
  • У приміщенні школи дотримуватися порядку, розмовляти спокійно. Не підніматися без необхідності на інші поверхи, не виходити зі школи.
  • На сходах дотримуватися правого боку.
  • Вітатися з робітниками школи, батьками та іншими дорослими.
  • Дбати про чистоту в школі
  • Після першого дзвінка на урок на урок не затримуватися в коридорі.
  • Палити в школі суворо забороняється.

5. Поведінка учнів поза школою:

• Поводитися ввічливо.
  • Сідати у міському транспорті тільки тоді, коли всі дорослі сіли, і є вільні місця.
  • Бути уважними до дорослих, маленьких дітей, хворих, літніх людей.
  • Дбайливо ставитись до природи.
  • Забороняється вживати алкогольні напої, палити.
  1. Загальні правила:
  • Учні школи зобов’язані старанно вчитися, зразково поводитись, брати участь у суспільному житті та суспільно корисній праці, виконувати правила внутрішнього розпорядку.
  • Якщо учні заподіяли школі збитків, то вони відшкодовуються за рахунок батьків або осіб, що їх заміняють.
  • Знаходитись на вулиці без дорослих дозволяється:

учням 10-11 класів – до 22 години.