ЗВІТ про роботу батьківського комітету

ЗВІТ

про роботу батьківського комітету

за 2013-2014 навчальний рік

У 2013-2014 навчальному році робота батьківського комітету школи здійснювалась з метою захисту інтересів своїх дітей в органах самоврядування школи: Рада школи, педагогічна рада, координаційна рада, учнівське самоврядування; надання допомоги педагогічному колективу в реалізації виховного процесу; зміцнення господарської і навчально-матеріальної бази школи та благоустрою.

Батьківський комітет школи складається з представників батьківських комітетів кожного класу і налічує 5 осіб. Головою батьківського комітету в 2013-2014 н. р. працювала Сташкевич Олена Петрівна.

Протягом 2013-2014 навчального року відбулося чотири засідання батьківського комітету школи (2 рази на семестр), на яких розглядалися

-               організаційні питання: затвердження плану роботи у батьківського комітету та плану роботи „Трикутника” – спільної роботи педагогів, батьків та учнів школи;

-               участь батьків в організації проведення батьківських зборів у класах;

-               питання співпраці батьківського комітету школи та батьківських комітетів класів у роботі з категорійними дітьми, сім’ями, що потребують додаткової уваги, обстеження житлово-побутових умов цих сімей;

-               організація зустрічей учнів з представниками ВКМСД та ССД, проведення бесід на правову тематику за участі батьків, професійна діяльність, яких пов’язана з роботою в органах МВС, юридичних установах;

-               питання участі батьківського комітету школи в організації та проведенні загально-шкільних виховних заходів, батьківських комітетів класів – у проведенні виховних заходів у класах, організаціх екскурсій для учнів;

-               надання батьками у покращенні матеріально-технічнох бази шкільних кабінетів, приміщення школи та благоустрої території школи.

Батьківський комітет спільно з адміністрацією та психологом школи Нікольською А.Д. розробили та затвердили план роботи батьківського всеобуча (жовтень, грудень, березень, травень), реалізація якого здійснюється за участі батьків, вічителів, психолого школи. На батьківському всеобучі розглядаються такі питання: як допомогти дітям навчатися успішно, батьківська відповідальність в сучасній державі, що треба зробити, щоб сучасна українська сім’я стала головною ланкою у вихованні дитини, старшокласники та правопорушення, зустріч з працівниками центру соціальних служб та молоді, інтеграція підлітка з особливими потребами в суспільстві, права людини у традиціях українського народу та інші.

Протягом 2013-2014 навчального року батьківські комітети школи та класів брали участь у підготовці свят „День святого Валентина”, „Свято 8 березня”, „Свято останнього дзвоника”, „Випускний бал”, „День знань”, „День учителя”, „Свято Нового року”. Були організовані екскурсії до Національного університету культури і мистецтв, до профорінтаційних виставок.

Хоча члени батьківського комітету і не входять до Координаційної ради, але активно беруть участь у засіданнях. Члени батьківських комітетів допомагають адміністрації складати акти житлово-побутових умов учнів, індивідуальні бесіди з батьками, учнями тощо.