Рада учнів школи

Міністр побуту – Христенко Ігор

Міністр дисципліни і порядку - Бобровський Дмитро

День самоврядування.

5 грудня 2014 в школі було проведено «День самоврядування». Під час проведення заходу лідери учнівського самоврядування тимчасово виконували обов’язки адміністрації та вчителів-предметників. На нараді при в.о. директора розглядалося питання відвідування учнями уроків, а також успішність за І семестр. Було прийнято рішення продовжити співпрацю з батьками. Також було проведено засідання учнівської ради старшокласників.

В.о. заступника директора з виховної роботи проаналізувала результати участі учнів школи в районних та міських заходах.

На погляд учнів та вчителів, день самоврядування підвищує роль учнівського колективу у школі, а також сприяє гармонійному розвитку особистості.