Психологічний клуб для старшокласників «Пізнай себе»

Підлітковий вік – це особливий період життя людини, коли вона вже перестає бути дитиною, але ще й не стала дорослою. Це дуже важлива пора самовизначення: інтереси, майбутня професія, життєві цінності.

Ми запрошуємо учнів нашого закладу до нашого психологічного клубу, де підлітки зможуть:

• навчитись розуміти себе та оточуючих;
  • виражати свої почуття та емоції конструктивно;
  • здобути навички ефективного спілкування;
  • розвивати здатність робити свідомий вибір та брати за нього відповідальність;
  • самовдосконалюватись;
  • розвивати інтереси, творчі здібності, мотивацію та багато іншого!

Програма клубу «Пізнай себе» спрямована на вивчення та пізнання психічних процесів людини. У нашому клубі учні мають змогу стати більш розкутими і впевненими у собі та своїх силах, презентувати себе на всі сто відсотків; навчитись розрізняти, коли людина говорить правду, а коли ні за її мімікою, позою, жестами; стати більш комунікабельними та знайти більше друзів, а також зрозуміти, як ефективно спілкуватись з дорослими та однолітками та не сваритись. Клуб «Пізнай себе» функціонує для того, щоб учні змогли дізнатися більше про себе та оточення в простій та зручній формі:завдяки іграм, вправам, тестовим методикам, бесідам та тренінгам.

Мета програми – навчити гуртківців знаходженню ефективного способу розуміння себе самого та інших, формування навичок конструктивного міжособистісного спілкування, подолання конфліктних ситуацій.

Загальні завдання:

• сприяти розвитку потреби учасників у самопізнанні, творчій самореалізації та самовдосконаленні;
  • виявляти та розвивати різноманітні здібності учасників;
  • розширювати кругозір учасників;
  • сприяти розвитку впевненості у своїх силах і можливостях;
  • сприяти розвитку вміння працювати в колективі;
  • навчити підлітків самостійно розширювати свій кругозір, розуміти думку інших;
  • сприяти вихованню доброзичливості та толерантності учасників.

Програма розрахована на учнів, які виявили стійкий інтерес до самоаналізу та аналізу інших людей, передбачає створення умов для надання поглибленої теоретичної та практичної підготовки, здобуття професійних вмінь і навичок, розвитку творчої особистості. Інтерактивні форми проведення занять дають змогу учасникам освітнього процесу пізнати світ науки психології, навчитись краще розуміти різноманіття власного внутрішнього світу, аналізувати мотиви вчинків та поведінку інших людей.

Засідання клубу проводяться у дуже дружній, теплій, довірливій атмосфері, де кожен учасник має право висловити власну думку, виразити почуття та емоції. Участь у засіданнях - виключно добровільна. Зустрічі проходять по понеділках та п’ятницях щотижня.