Гурток «МАЙСТРИНЯ»

Мистецтво створення одягу – це заняття і для уславленого модельєра, для звичайного виконавця-аматора. Культура одягу, технологія його виготовлення – частина загальної культури народу. Через конструювання, моделювання та пошиття виробів, принаймні для себе та своїх близьких кожен може прилучить до культури одягу та, якщо є бажання, виховати з себе митця.

Програма зорієнтована на масову аудиторію дівчат і відповідає професіограмі «Швачка – аматор, любитель мистецтва створення одягу ». Наша випускниця – це, перш за все , носій ремесла і його популяризатор.

Програма не обмежена рамками ремесла. Вона передбачає залучення учнів до високої швецької майстерності й зумовлює допрофесійну підготовку за спеціальностями швейного виробництва .

Місія програми: залучити учнів до швейного ремесла , а понад це – до традиції доброго родинного виховання, до мистецтва самовиховання особистості засобами швейного виробництва й культури одягу.

Мета програми: забезпечити інформативність і практичну компетентність вихованців в обсязі необхідному й доступному для того , щоб займатися швацькою справою на аматорському рівні.