Новини

До уваги відвідувачів школи №319!

Адміністрація закладу припиняє особисті прийоми громадян для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення урядової комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, Наказу Департаменту освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради за №60 від 16 березня 2020 року, а також з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя працівників і відвідувачів, адміністрація закладу освіти тимчасово, на період карантину, призупиняє проведення особистих прийомів громадян.

З питань, які належать до компетенції школи №319, звертатися за телефоном: 525-62-49; 525-40-72 та електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

З повагою, адміністрація школи №319

Онлайн-освіта під час карантину

Під час призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти м. Києва навчання не припиняється.

 

Виконання навчальних планів освітніх програм може здійснюватися шляхом використання різних форм дистанційного навчання, що рекомендовані закладам загальної середньої освіти: 

  • асинхронне навчання: учасники освітнього процесу не спілкуються у режимі реального часу, а обговорюють окремі етапи роботи через Інетернет-ресурси та інші засоби дистанційної комунікації;
  • навчання на платформах соціальних мереж;
  • синхронне дистанційне навчання вимагає від учасників навчального процесу одночасної присутності у віртуальному середовищі хмарного сервісу або програми.

Вся інформація про електронні освітні ресурси для учнів та вчителів розміщена на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка ippo.kubg.edu.ua та на сайті «Столичний центр відкритої освіти» vo.ippo.kubg.edu.ua

Для педагогів та керівників закладів освіти 12 березня буде проведено вебінар «Організація дистанційного навчання закладом освіти» (автор кандидат педагогічних наук, доцент Воротникова І.П.), відеозапис буде розміщено на порталі ІППО та Департаменту освіти і науки;

Для учнів 5-11 класів - вебінар «Як навчатися дистанційно? Відкриті ресурси». Дату проведення буде повідомлено додатково. Відеозапис буде розміщено на порталі ІППО та Департаменту освіти і науки.

 

До уваги учасників освітнього процесу!

З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.

Для учнів 5-9 класів на сайті kievoit.ippo.kubg.edu.ua розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.

Для вивчення окремих тем з української мови та математики учням 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.

На сайті «Столичний центр відкритої освіти vo.ippo.kubg.edu.ua розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.

online education during quarantine 02

online education during quarantine 01

Родинне свято до Міжнародного жіночого дня

6 березня у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва відбулося родинне свято «Жінка може….», приурочене Міжнародному жіночому дню – 8 березня. Учні старших класів підготували цікаву концертну програму і привітали всіх жінок із святом 8 Березня. Вітальним словом привітав усіх жінок директор - Андрій Дмитрович, побажавши щастя і тепла в душі, весни, усмішок, сонця.

Захід пройшов у сімейній атмосфері та в оточенні найближчих людей: батьків, працівників, учнів школи. Веселий настрій, щирі посмішки панували ще й завдяки виступу мами нашої учениці, Андріяш Інни - української оперної та концертно-камерної співачки засновниці та викладачки власної вокальноі школи, заслуженої артистки естрадного мистецтва України.

Традиція влаштовувати творчі сімейні свята з’явилася нещодавно. Вчителі школи залюбки запрошують батьків та влаштовують їм цікаві творчі вечори.

Гості та учасники свята провели незабутній вечір у теплій атмосфері, наповненій радістю зустрічей та спілкування, метою якого було піднесення родинних цінностей.

 

Тарас Шевченко, якого ми досі не знали

Березень у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва за традицією розпочинає Шевченківський тиждень, впродовж якого учні та вчителі вшановують пам’ять великого Кобзаря.

Тарас Шевченко – постать далеко відома за межами України. Творчість цього поета можна не любити, можна критикувати, можна ставитися до неї із великою любов’ю… У будь-якому випадку байдужим вона не залишає нікого. У чому ж феномен нашого великого митця? Чому і сьогодні, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі.

У ці дні в Україні проходять заходи до Шевченківської річниці, присвячені великому творчому шляху та неоціненному доробку Великого Кобзаря.

Учні 9-11-х класів взяли участь у конкурсі читців поезії. У виконанні учасників пролунала поезія великого митця, а також твори сучасних поетів, присвячені Шевченкові та Україні.

5 березня 2020 року учні 9-11 класів разом з вчителем української мови та літератури підготували цікавий виховний захід, під час якого учні брали участь в інсценізації віршів поета. Даний виховний захід мав на меті спростувати стереотипи і познайомити із новим для нас Шевченком, через висвітлення цікавих і маловідомих елементів його біографії.

Для учнів старших класів вчителями української мови та літератури було проведено вікторини, переглянуто цікаві відеоматеріали і звичайно, читання творів великого поета і письменника.

Минають десятиліття, а Шевченкове слово залишається таким же світлим, діючим, закличним для усіх поколінь, бо воно – невмируще.

У школі розпочато інформаційну кампанію з протидії коронавірусу COVID-19

На виконання окремого доручення Першого заступника голови Київської міської державної адміністрації у всіх закладах освіти міста Києва розпочинаються заходи з метою профілактики інфікування коронавірусом Covid-19 та поширення захворювання серед учнів та працівників.

Під час зазначених заходів учням та працівникам надаються відповідні роз’яснення з метою унеможливлення потрапляння та поширення гострої распіраторної хвороби, спричиненої вірусом Covid – 2019; розміщено інформаційні матеріали та щоденно проводяться інформаційні пятихвилинки медичною сестрою.

«Наші спеціалісти проводитимуть просвітницькі та роз’яснювальні бесіди з адміністрацією та педагогічним колективом навчальних закладів. Також ми плануємо проводити бесіди з батьками, роздавати інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я, як уберегтися від вірусу. Ми розраховуємо, що ця робота матиме ланцюгову реакцію: наприклад учителі поширюватимуть матеріали у батьківських чатах та месенджерах», – розповіла т.в.о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко.