Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України

15 грудня у школі відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Учні школи і економіко-правового технікуму МАУП приготували власноруч виготовлені кондитерські вироби, новорічні прикраси, поробки. Разом надіслали ЗСУ грошову допомогу в сумі більше 11 тисяч гривень.

Районний фестиваль-виставка "Різдвяні обереги"

Учениці 10-А класу 9 грудня взяли участь у районному фестивалі-виставці "Різдвяні обереги". Роботи виконали Гойдешко Вікторія (картина "Святий Миколай") і Лижник Альбіна (ялинкова композиція "Янголи Різдва").

hoideshko victoria st. nicholas 12 22 lyzhnyk albina christmas angels 12 22

Навколосвітня літературна подорож

6 грудня учениці 10-А і 11-А класів взяли участь у районному літературному квесті "Навколосвітня літературна подорож", присвяченому 300-річчю з дня народження Г.С. Сковороди. У грі були цікаві запитання, дівчата із захопленням на них відповідали, дізналися багато нового.

literary quest around the world literary journey 12 22

День Збройних сил України

6 грудня - День Збройних сил України. У школі на уроках історії вчителі розповідали учням про створення Збройних Сил України. Учні 10-А і 11-А класів вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Ми вдячні захисникам і захисницям України за можливість спокійно навчатися, радіти життю! Бажаємо всім їм перемоги, здоров'я і мудрості!!

day of the armed forces of ukraine 12 22

День Гідності і Свободи

У школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва провели заходи до дня Гідності і Свободи.

У закладі провели конкурс "Незламні міста України. Київ" серед учнів 10-11 класів.

21 листопада відбулася виховна година "Пам'ятаємо героїв-борців за Україну. Йдемо до Перемоги!"

Учні школи покладанням квітів до меморіальної дошки вшанували пам'ять загиблих випускників школи Святослава Дмитріва і Віталія Полонського.

day of dignity and freedom 21112011

Інтелект-турнір

10 листопада 2022 року команда школи "Евріка", яка складалася з учнів та учениць 10-А і 11-А класів, взяла участь у районній грі "Інтелект-турнір". Учасники із захопленням відповідали на цікаві запитання, давши 7 правильних відповідей із 10. Вітаємо!!!

intelligence tournament 10112022

День української писемності та мови

листопада 2022 року учні та працівники школи долучилися до написання 22-го Всеукраїнського радіодиктанту. Радіодиктант національної єдності. У 2017 році вперше писали його у школі з учнями. А сьогодні - ми знову разом, об'єднані, як одна велика родина. В бібліотеці у Віри Кирилівни просто неймовірно затишно.

radio dictation 01 09112022   radio_dictation_03_09112022.jpg
  radio dictation 02 09112022