Новини

Відкритий урок футболу у 319-й

06 травня 2021 року на базі школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва відбувся цікавий спортивно-оздоровчий захід. Сьогодні для учнів школи було організовано і проведено майстер клас представниками Української асоціації футболу. Цей захід проходив в рамках реалізації проекту «Відкритий урок футболу», метою якого є популяризація футболу, здорового способу життя та впровадження цінностей здорового способу життя футболу. На святі були присутні почесні гості та представники Української асоціації футболу, зокрема з привітальним словом виступив Анатолій Дем’яненко - заслужений майстер спорту СРСР, учасник трьох чемпіонатів світу, один з найрезультативніших захисників у історії київського «Динамо».

Під час сьогоднішнього заходу учні не лише удосконалили свої навички гри в футбол, але і мали змогу поспілкуватися і задати запитання справжній легенді футболу. Окрім того, школа отримала велику кількість спортивного інвентарю: це футбольні м’ячі, манішки, конуси, фішки та інше важливе й необхідне для здорового дозвілля приладдя.

Для учнів нашої школи сьогоднішній захід став справжнім святом, оскільки діти отримали масу позитивних емоцій, незабутніх вражень. Такі заходи є корисними, оскільки діти мають можливість проявити свої здібності та долучитися до справжнього футболу.

 

День пам'яті про Чорнобильську катастрофу

26 квітня ми відзначаємо 35-ту річницю найстрашнішої техногенної катастрофи в історії світу - Чорнобильської трагедії. У цей день у 1986 році на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики (до вибуху на АЕС “Фукусіма-1”) як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, втрата здоров’я сотень тисяч людей, чисельні людські жертви та зруйновані долі - все це, здається, мало б бути переконливим доказом того, що мова про безпеку атомної енергетики - не більше як міф, який може надто дорого коштувати всьому людству.

Ось вже 35 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й… Хоча стільки років минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць, бо надто вражаючими і болючими були ці подробиці.

Сьогодні, ми, учні, вчителі та працівники школи ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва низько схиляємо голову перед тими, хто відлетів у вічність.

Щиросердно дякуємо за подвиг тим чорнобильцям, які брали участь у ліквідації наслідків цієї страшної аварії!

16041986 02

Робота школи ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського в період з 25 березня по 30 квітня 2021 року

Про організацію дистанційного навчання
з 25 березня по 30 квітня 2021 року
у школі ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва

На виконання наказу управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 19.03.2021 за № 59 "Про посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid19, спричиненої коронавірусом Sars-CoV-2" в закладі освіти організовано дистанційне навчання з 25 березня по 30 квітня 2021 року.

Відповідно до наказу по школі від 19.03.2021 року №22 «Про посилення обмежувальних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid19, спричиненої коронавірусом Sars-CoV-2» та з метою вжиття заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби СОVІD-19 внесені зміни у режим роботи закладу. Зокрема, для учнів 9-12 класів організоване навчання з використанням дистанційних технологій:

 1. Усі уроки проходитимуть за розкладом у синхронному та асинхронному режимі роботи з учнями:
  асинхронний режим - взаємодія між суб'єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо. Асинхронні уроки будуть проводитися на платформі Google Classroom, а також через електронні пошти педагогів (за потребою).
  синхронний режим - взаємодія між суб'єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції. Синхронний режим взаємодії між учителями та учнями 9-12 класів буде відбуватися на платформах ZOOM, Meet, Skype.
 2. Відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН від 08.09.2020 № 1115) «…Педагогічні працівники самостійно визначають режим (асинхронний або синхронний) проведення навчальних занять. При цьому не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)…» (онлайн-тестування також є елементом синхронного навчання)
 3. Батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів і досягненню ними результатів навчання. Дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.
 4. Для ефективної комунікації та вирішення проблемних питань з приводу організації дистанційного навчання, Ви маєте право звернутися на електронну пошту адміністрації закладу для отримання відповіді та оперативного вирішення Вашого питання щодо організації дистанційного навчання - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . За цією адресою ви можете надсилати свої питання, пропозиції і зауваження.

Детальніше про посилення обмежувальних заходів читайте за посиланням:

https://don.kyivcity.gov.ua/news/11084.html

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх рідних!

Свято 8 березня у 319-й

З ледь відчутним весняним подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня.

Напередодні Міжнародного жіночого дня, у нашій школі цікаво, тепло, весело пройшло свято, яке подарували старшокласники школи. З нагоди свята, учні підготували для дівчат та жінок цікаву концертну програму, насичену різними вокальними, танцювальними та театральними номерами. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям та всім працівникам школи. Звучали пісні, вірші та цікаві і смішні інсценування. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

Зі словами привітань до всіх присутніх звернувся директор, Андрій Дмитрович, побажавши здоров'я, ніжності, тепла, кохання та гарного настрою.

Жіноче свято і весна несуть з собою дні погожі. По всій Землі, для всіх людей - Весна і жінка дуже схожі. Із першим святом навесні усіх жінок вітаємо!

 

Вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

Україна, Київ, Майдан Незалежності, 18, 19 і 20 лютого 2014 року. Події за якими спостерігав весь світ і які сколихнули його. Боротьба за Волю, Гідність і перемога. Відчайдушна перемога людей, які віддавали життя за нове, Світле і щасливе життя без брехні, ненажерливості, наживання одних за рахунок інших.

Ці історичні дні назавжди увійшли в історію України і світу. Всі пам'ятають цю криваву боротьбу Світла і темряви, ненажерливої корисливої рабської системи і вільних людей.

Напередодні пам’ятної дати 20 лютого – Дня Героїв Небесної Сотні, учні та вчителі школи хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Революції гідності та українців, які загинули в зоні АТО.

Для учнів 10-А та 11-А класів було проведено виховний захід: урок-реквієм «Вшануймо пам`ять Героїв», в усіх класних колективах з 9 по 12 класи пройшли години спілкування «Герої не вмирають».

Пригадати ці дні, вшанувати Героїв Небесної Сотні - це наш обов'язок, обов'язок вільних людей!

Слава Україні! Слава Небесній Сотні!

День Соборності України – єднання сили й духу народу

Сьогодні, 22 січня 2021 року, в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити, – День Соборності України.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

 

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності!

Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість і оптимізм. Нехай в кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!

Педагогічний колектив та учні
школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського

dafu 2020

Організація освітнього процесу у період обмежувальних протиепідемічних заходів

Шановні учасники освітнього процесу!

Нагадуємо, що ІІ семестр 2020-2021 навчального року розпочнеться 11 січня 2021 року дистанційно. Дистанційний формат навчання продовжиться до 25.01.2021 року включно.

Розклад уроків класів, а також завдання для учнів, розміщуються на сайті школи у вкладці: «Дистанційна форма освіти» https://dn.znz319.kiev.ua/.

Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється з дотриманням вимог законодавства про освіту, захист персональних даних, а також санітарних правил і норм. Тривалість уроків, які проводитимуться з використанням технологій дистанційного навчання, буде відповідати Санітарному регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Урок з використанням технологій дистанційного навчання не може тривати 45 хвилин! Безперервно працювати з технічними засобами під час уроку можуть учні:

 • 8-9 класів – не більше 20-25 хвилин;
 • 10-11 класів – не більше 25-30

Для ефективної комунікації та вирішення проблемних питань з приводу організації дистанційного навчання, було створено електронну скриньку для листування з батьками - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . За цією адресою ви можете надсилати свої питання, пропозиції і зауваження.

Дистанційне навчання здійснюватиметься у двох режимах: синхронному та асинхронному (педагогічні працівники самостійно визначають режим).

Синхронний режим (не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу) – усі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб-середовищі (чат, аудіо-, відеоконференції, соціальні мережі), співпраця у режимі реального часу. Учні долучаються до вчителя за розкладом. Визначається час початку кожного уроку. Учням надаються чіткі інструкції.

 • Вебінари, відеоконференції (Zoom, YouTube)
 • Месенджери (Telegram, Viber, Facebook Messenger)

Для учнів, які через поважні причини не зможуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії, буде забезпечено використання інших засобів комунікації, доступних для учнів (телефонний, поштовий зв'язок тощо).

Асинхронний режим – освітній процес здійснюється за зручним для вчителів та учнів графіком. Учитель розміщує навчальні матеріали, перелік цифрових ресурсів, завдань в Інтернеті; зазначає термін виконання завдань, надісланих для зворотного зв’язку. Учні, одержавши вказівки, самостійно виконують завдання, працюючи у власному темпі та в зручний для себе час, спілкуючись один з одним та вчителем через дискусійні дошки, форуми чи електронну пошту.

 • Платформи (Google Classroom, Edmodo, GIOS, Kahoot, «На урок», «Всеосвіта», «Всеукраїнська школа онлайн» https://lms.e-school.net.ua)
 • Месенджери (Telegram, Viber, Facebook)
 • Соціальні мережі (Instagram, Facebook)
 • Оцінювання знань (Classtime, Google Forms)
 • Хмарні сервіси (Google Диск, YouTube)