Новини

Дорогі випускники!!!

Ось і настав, мабуть, один з найважливіших днів у вашому житті – випускний. Стільки стежок протоптано навколо школи, і стільки доріг відкривається в нове доросле життя. Бажаємо вам з теплотою згадувати шкільні роки, шкільних друзів і, звичайно ж, нас, вчителів, які дарували вам знання, любов і були вашою підтримкою протягом останніх років. Ми вас завжди будемо пам’ятати і з усмішкою згадувати всі історії, які траплялися протягом усього вашого шкільного життя. Бажаємо вам зробити правильний вибір і знайти свій життєвий шлях, який приведе вас до щастя та успіху, допоможе освоїти улюблену професію і віднайти любов у кожній сфері вашого життя! Щасти Вам дорогі випускники!

 

З любов’ю, ваші друзі

«Останній дзвоник 2020» у школі №319

Ось і промайнув ще один рік нашого спільного шляху лабіринтами знань. Цей рік для всіх нас був непростий, сповнений цікавими та змістовними подіями, ми витримали іспит на громадянську зрілість, людяність, патріотизм.

Залишились позаду уроки, свята та конкурси, зустрічі та екскурсії. І хоч нелегким та непередбачуваним був завершальний етап навчання, у пам'яті залишаться лише приємні спогади.

Сьогодні ми прощаємось з роком, який залишив слід не тільки в нашому серці, а й в серці нашої історії.

Сьогоднішній Останній дзвінок підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Ми адресуємо найбільш зворушливі і красиві привітання з останнім дзвоником всім, хто причетний до цього радісного і трохи сумного свята. Учні відправляться на канікули, а на випускників чекає новий і незвіданий шлях у доросле життя за порогом рідної школи.

Візьмімося за руки на прощання,
Згадаймо нині, як колись було.
І збережім назавжди без вагання
Дитинну дружбу і душі тепло.

Привітання директора зі Святом останнього дзвоника

Шановні учні, випускники, вчителі та батьки!

Вітаю всіх з Днем останнього дзвоника!

Це свято – радісне і водночас хвилююче особливо для випускників, для них шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

Останній дзвінок відкриває нову сторінку вашого вже дорослого життя. Тепер вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте чуйними, добрими та чесними людьми!

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на¬вчання. Впевнений, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовідда¬ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба¬жаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож, вітаю усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

 

З повагою,
Андрій Романчук

lastbell2020

Вишиванка - наш генетичний код!

День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців. Нині свято набуває особливого змісту, адже демонструє, що українці – незламні духом, готові захищати свою країну, культуру та історію, і ні за яких умов не потуратимуть агресору.

Цього року Світовий конґрес українців запросив українців з усього світу долучитися до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо - турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного.

Учні та працівники нашої школи теж долучилися до флешмобу, #Моя_вишиванка до Всесвітнього дня вишиванки, ініційованого Департаментом освіти і науки Києва, який отримав прихильність нашої шкільної родини!

Впровадження електронного учнівського квитка

Відповідно до Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) №1864 від 25.10.2019 року, з 01 квітня 2020 року розпочалася промислова експлуатація автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті м. Києва (АСОП). У зв’язку з цим, до кінця 2020 року всі учні міста Києва отримають електронний учнівський квиток. Старі паперові учнівські квитки будуть дійсні до моменту повного переходу всіх шкіл на електронні документи.

e-ticket

Учнівські квитки виготовляються за рахунок міського бюджету та дають можливість школярам Києва безкоштовно користуватися громадським транспортом столиці. Квиток містить дані про власника, тому в майбутньому картка буде багатофункціональною.

З її допомогою школярі будуть проходити через турнікети в школах, використовуватимуть квиток як ключ для входу в електронний щоденник із розкладом уроків та е-системи навчання. Це дасть можливість батькам отримати доступ до інформації про пересування їхньої дитини у громадському транспорті та даних про навчальну діяльність.

Термін дії квитків складений з урахуванням освітніх рівнів. Тобто, термін дії отриманого квитка учнем 1-ого класу становить 4 роки, в 5-му класі за заявкою батьків електронний квиток оновлюється новим фото і видається строком на 5 років, в 10 класі відбувається переоформлення квитка з оновленим фото, його термін спливає після закінчення навчання учня у закладі.

Враховуючи вищевикладене, у цьому навчальному році термін дії квитків для:

  • учнів 4, 9, 11 класів - квитки не замовляють, оскільки їх термін спливає в липні 2020 року.
  • учнів 3, 8, 10 класів – квитки замовляють на 2 роки до 01.07.2021 року.
  • учням 2, 7 класів - квитки замовляють на 3 роки до 01.07.2022 року.
  • учням 1, 6 класів - квитки замовляють на 4 роки до 01.07.2023 року.
  • учням 5 класів - квитки замовляють на 5років до 01.07.2024 року.

Враховуючи те, що школа завершила роботу по внесенню даних в Реєстр дітей міста Киева, повідомляємо про необхідність замовлення учнівських квитків батьками.

Для отримання електронної послуги (замовлення учнівського квитка) батькам,(або особам, що їх замінюють) потрібно зареєструватись на порталі надання електронних послуг ( https://my.kyivcity.gov.ua/ ), використовуючи кваліфікований електронний підпис (КЕП, ЄЦП) або BankID для підтвердження своїх даних. Для того, щоб відправити заявку на замовлення квитка потрібно в Особистому кабінеті киянина внести дані своєї дитини, заповнюючи відповідні поля форми та додати фото дитини, що відповідає вимогам до оформлення учнівського квитка. Послуга надається в декілька етапів: відправлена заявка потрапляє до закладу освіти, де її перевіряють та підтверджують, після чого передають замовлення на друк учнівських квитків.

Інструкція для батьків "ЯК ЗАМОВИТИ Е-КВИТОК?" - завантажити...

 e ticket 04

 e ticket 01 e ticket 02 

Чорнобиль: живемо і пам'ятаємо....

26 квітня 1986 року... У цей день тридцять чотири роки тому сталася одна з найтрагічніших подій в історії всього людства, найжахливіша подія нашої держави – аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

26 квітня 1986 року о 1-23-47 за київським часом з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, в результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році. Основні наслідки аварії були подолані за 7 місяців і вже у листопаді два з трьох вцілілих енергоблоків були знову введені в експлуатацію.

Чорнобиль – це трагічна сторінка нашої історії. Неоціненний той подвиг, який здійснили ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС.

Традиційно, в ці квітневі дні ми, учні та вчителі школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського, згадуємо і вшановуємо всіх учасників і ліквідаторів цієї аварії, наслідки якої відчула на собі не лише Україна.

Цього року школа хоч і працює дистанційно, проте не забуває про всі доленосні події в історії нашої країни і віддає шану і згадує загиблих та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи...

Ми маємо пам'ятати нашу історію, вчитися на помилках минулого, щоб не повторювати їх в майбутньому. Адже наше майбутнє у наших руках.