Новини

ЗВІТ ПРО РОБОТУ ЗАКЛАДУ В 2020-2021 Н.Р.

Зі звітом керівника закладу освіти можна ознайомитися в розділі - Прозорість та відкритість - Річний звіт про діяльність

report 2018 2019

Вітаємо зі святом останнього дзвоника!

От і добіг кінця цей навчальний рік, а для випускників- шкільні роки навчання. Свято «Останнього дзвоника» – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє.

Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на¬вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Тож вітаємо усіх із святом «Останнього дзвоника», з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

 

ВІТАЄМО!

Вітаємо Кіпріянова Олександра, учня 11-А класу, з зайнятим ІI місцем у районному конкурсу онлайн проєктів «Моє Голосієво», який був приурочений до святкування Дня Києва. Метою заходу була популяризація історико-краєзнавчих, природних та інших матеріальних об’єктів Голосіївського району серед жителів міста та України в інтернет-просторі, пошуки втрачених пам’яток, створення нових туристичних маршрутів, виявлення краєзнавчих та екологічних ініціатив; пошук і підтримка творчо обдарованих особистостей у молодіжному середовищі.

Учень нашої школи, під керівництвом заступника директора з виховної роботи, Баранівської В.М., представив свою роботу під назвою «Лісові пустині Голосієва. Монастир під святим покровом.», за яку був нагороджений Дипломом II ступеня.

Чудове завершення навчального року!

Бажаємо творчих здобутків та нових перемог у подальшому житті!

 

thanks to baranivskii vm  awarded kipriianov o 

Флешмоб до Дня вишиванки у 319-й

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч цьому прекрасному святу – вже 15 років. Відзначати його почали у 2006 році студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. У 2021 році День вишиванки припав на 20 травня.

Учні та працівники нашої школи теж долучилися до світового флешмобу, присвяченого Дню вишиванки 2021. Одягнувши сьогодні вишиту сорочку, учасники флешмобу мали змогу продемонструвати не тільки її красу й унікальність, але й засвідчити свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Загалом акцію підтримують у щонайменше 60 країнах світу. Свято має на меті зберегти та популяризувати народні традиції створення і носіння вишитого українського одягу.

 

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху у 319-й

21 травня 2021 року у школах проводився Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху у рамках всесвітнього Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що відбувається за ініціативою ООН з 17 до 23 травня 2021 року. Темою уроку цьогоріч стала: «Безпечна дорога додому».

Школа ІІ-ІІІ ступенів #319 імені Валерія Лобановського також долучається до заходів 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який проводиться у всьому світі.

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху, у закладі було організовано і проведено відповідні заходи: проведені практичні навчання з домедичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортної пригоди (за участю медичної сестри) під гаслом «Знаю, вмію, врятую», тематичні години спілкування, а також Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому», під час якого були розглянуті питання, які стосуються різних аспектів безпеки на дорозі, про які повинні знати діти – дорожні знаки, правилам поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деякі обов’язкові вимоги до дітей як учасників дорожнього руху, порядок дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі тощо.

Маємо надію, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

 

Вшанування пам’яті Валерія Лобановського

Сьогодні, 13 травня, виповнилося 19 років з тих пір, як футбольний світ втратив одного з найкращих тренерів всіх часів – Валерія Васильовича Лобановського. Валерій Лобановський - видатний український футболіст і тренер, багаторічний наставник «Динамо» (Київ), один з найтитулованіших тренерів в історії світового футболу, й до того ж, - випускник нашої школи, під час навчання в якій був одним із найкращих учнів класу і закінчив її зі срібною медаллю.

Тож цього дня у школі II-III ступенів №319 імені Валерія Лобановського відбулися тематичні заходи з вшанування пам’яті видатного українця та почесного випускника школи. З самого ранку представники адміністрації та педагогічного колективу взяли участь у покладанні квітів до могили Валерія Васильовича на Байковому кладовищі, де зібралися родичі, близькі друзі та усі ті, хто знав його як блискучого футболіста та порядну людину, котра усім своїм серцем присвятила себе футбольній справі.

В цей день, вже традиційно, учні школи №319, яка носить його ім'я, вшанували пам'ять великого тренера покладанням квітів до меморіальної дошки на фасаді приміщення школи, в якій навчався славетний тренер.

Продовжився захід товариським футбольним матчем між учнями школи №319 та здобувачами освіти економіко-правового технікуму при МАУП на шкільному футбольному майданчику, де всіх учасників об’єднала справжня чоловіча дружба, пам‘ять і повага до великого футбольного майстра. Футбольна зустріч пройшла у надзвичайно дружній атмосфері з яскравими емоціями та запеклій боротьбі здобути перемогу.

Для нас сьогодні було важливим такими заходами показати молоді, що видатні люди залишаються в пам'яті народу такими, якими вони були під час своїх найбільших успіхів. Образ Валерія Лобановського завжди буде прикладом самовідданої служби своїй справі, якій він віддав усього себе без залишку.

 

Відкритий урок футболу у 319-й

06 травня 2021 року на базі школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва відбувся цікавий спортивно-оздоровчий захід. Сьогодні для учнів школи було організовано і проведено майстер клас представниками Української асоціації футболу. Цей захід проходив в рамках реалізації проекту «Відкритий урок футболу», метою якого є популяризація футболу, здорового способу життя та впровадження цінностей здорового способу життя футболу. На святі були присутні почесні гості та представники Української асоціації футболу, зокрема з привітальним словом виступив Анатолій Дем’яненко - заслужений майстер спорту СРСР, учасник трьох чемпіонатів світу, один з найрезультативніших захисників у історії київського «Динамо».

Під час сьогоднішнього заходу учні не лише удосконалили свої навички гри в футбол, але і мали змогу поспілкуватися і задати запитання справжній легенді футболу. Окрім того, школа отримала велику кількість спортивного інвентарю: це футбольні м’ячі, манішки, конуси, фішки та інше важливе й необхідне для здорового дозвілля приладдя.

Для учнів нашої школи сьогоднішній захід став справжнім святом, оскільки діти отримали масу позитивних емоцій, незабутніх вражень. Такі заходи є корисними, оскільки діти мають можливість проявити свої здібності та долучитися до справжнього футболу.