Новини

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

14 жовтня в День захисників та захисниць України, ми вшановуємо тих, хто боронить та оберігає нас та нашу державу. Захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави.

Учнівський та педагогічний колектив школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва вітає захисників і захисниць України зі святом! Щиро дякуємо вам за внутрішню силу, міць і невтомне бажання захищати нашу державу на всіх рівнях. Знаючи про сміливість ваших подвигів і рішень, ми почуваємося в безпеці та без зайвих страхів можемо виконувати свою роботу. Зі святом!

Національний урок пам’яті, присвячений 80-м роковинам трагедії у Бабиному Яру

Бабин Яр – трагедія всього людства,
але сталася вона на український землі,
і тому українець не має права забувати про неї
так само, як і єврей…

29-30 вересня шкільна родина школи №319 приєдналася до вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру – однієї з найбільших людських трагедій ХХ століття на теренах України.

З метою увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок Голокосту – масове вбивство євреїв Києва, вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, мирних жителів усіх національностей, військовополонених, у школі були проведені такі заходи:

  • організована виставка фотоматеріалів на тему «Бабин Яр-конвеєр смерті на околиці Києва»;
  • інформаційні хвилинки на уроках історії «Бабин Яр – трагедія, про яку не мовчать»;
  • тематичні години спілкування «Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства»;
  • 29 вересня вчителями історії, Базильчук Г.К., Прокопенко С.І. та ЗДВР, Баранівською В.М., у 10-х та 11-х класах було організовано та проведено Національний урок пам'яті, приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру, під час якого учні та вчителі хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх невинно страчених людей, здійснили короткий екскурс у роки Другої Світової війни та засудили такі явища, як дискримінація та зневага людського життя.

 Вічна пам'ять загиблим у Бабиному Яру…

День з поліцейським та рятівником

27 вересня 2021 року на базі нашої школи спільно зі шкільними офіцерами поліції, інспектором ВЗГ УПП в місті Києві ДПП, старшим лейтенантом поліції Лесею Паштальян та т.в.о. інспектора ВЗГ УПП в місті Києві ДПП, Шевченко Віолетою, в рамках акції «День з поліцейським і рятівником» був проведений профілактично-просвітницький захід.

Запрошені фахівці обговорили питання дотримання учасниками освітнього процесу Правил дорожнього руху, ознайомили учнів зі статистикою дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх на українських дорогах та нагадали школярам про необхідність використовувати світловідбивний одяг та елементи у темну пору доби.

Знання та навички безпечної поведінки, отримані дітьми під час таких заходів, можуть в подальшому убезпечити їх та допоможуть зберегти життя. Виховуйте таку корисну звичку у дітей змалку!

«Пізнай свій край-пізнай себе»

«Пізнай свій край… себе, свій рід, свій нарід, свою землю – і ти побачиш свій шлях у життя…»- ці мудрі слова великого філософа Г.С. Сковороди, що пролунали понад дві сотні років тому, залишаються актуальними і нині, і саме під таким гаслом, члени гуртка «Юний гід» під керівництвом вчителя географії, керівника гуртка, Нікольської О.М., взяли участь у ХХІІІ етапі довгострокової міської акції учнівської молоді м. Києва «Пізнай свій край – пізнай себе».

Цього року екскурсія проводилася за маршрутом "Маріїнський парк – Володимирська Гірка", тож наші гуртківці мали можливість не лише весело провести час, а й здійснити екскурсію з оглядом основних історичних та культурних об’єктів столиці: Маріїнський парк, стадіон «Динамо», пішохідно-велосипедний міст, Володимирську гірку, Київський академічний театр ляльок та ін.

Дякуємо КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» за організований захід!

 

«День з поліцейським та рятівником» у 319-й

Вже другий тиждень у столичних школах проводиться акція "День з поліцейським та рятівником", метою якої є виховання у підростаючого покоління правильного ставлення до культури безпеки життєдіяльності.

У рамках тижня в школі №319 пройшли відповідні заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

Так, протягом тижня, з 13 по 17 вересня 2021 р. для учнів 10-11 класів медичною сестрою закладу, Стьопкіною Л.В. було організовано і проведено практичні заняття, під час яких учнів було ознайомлено про порядок надання домедичної допомоги постраждалим при ураженні електричним струмом та блискавкою, а класні керівники та вчитель Захисту України провели єдиний інтерактивний урок з правил безпечної поведінки, під час якого ознайомили здобувачів освіти з небезпеками різного характеру та рекомендаціями щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру (пожеж, руйнувань будівель, ускладнень погодних умов тощо).

Для закріплення теоретичних знань, керівним складом ЦЗ школи, була проведена навчальна евакуація учнів усіх класів з навчального закладу. Сама евакуація з будівлі навчального закладу зайняла близько 5 хвилин і продемонструвала організованість та злагодженість дій учасників освітнього процесу.

 

VII Патріотичний табір військового вишколу

З метою національно-патріотичного виховання молоді, формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації, готовності до захисту Вітчизни, 11 вересня 2021 року учні школи №319 під керівництвом вчителя предмету «Захист України», Раченка Г.М., взяли участь у районному заході «VII Патріотичний табір військового вишколу». Цьогорічний захід був присвячений боротьбі зі світовим тероризмом та відбудеться під слоганом Захистимо наш світ заради майбутніх поколінь! Save the world for future generations!

Діти весело й активно провели свій суботній ранок: на 30 різних локаціях учні ознайомилися зі справжнім військовим спорядженням, зброєю, військовою технікою, а також долали смугу перешкод, вчилися надавати домедичну допомогу.

Дякуємо організаторам за цікаво проведений захід!

«Back to school» або День знань у 319

Традиційно 1-го вересня шкільна родина школи №319 стартувала з Дня знань у новий навчальний рік 2021-2022. Це надзвичайно хвилюючий день для кожної людини, адже починається цікавий і водночас нелегкий шлях пізнання, вибору та дорослішання, тим паче, що школа зустріла нових учнів. З початком нового навчального року учнів та педагогів школи з теплими побажаннями привітав директор А.Д. Романчук.

По завершенню урочистостого привітання, для учнів відбулася гра по станціях, на яких на учасників чекали вікторини на патріотичну тематику, загадки, ребуси та творчі завдання. Із великим задоволенням діти виконували командами творчі завдання, познайомились між собою та весело провели час. Усі залишились у захваті)

Бажаємо щоб вересень почався натхненно та енергійно, а кожен урок, кожен день буде плідним, сповненим розвитку, доброї взаємодії та позитиву! Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!