Новини

Перша Конституція України гетьмана Пилипа Орлика (1710 р.)

Перша Конституція України гетьмана Пилипа Орлика (1710 р.) українською мовою - переглянути...  

Перша Конституція України гетьмана Пилипа Орлика (1710 р.) в оригіналі, старою українською - переглянути...  

Шановні учні, колеги, випускники та батьки!

Адміністрація закладу щиро вітає Вас із закінченням 2021-2022 навчального року. Сьогодні 31 травня закінчується не простий з тяжким випробовуванням навчальний рік. Вже три місяці поспіль, внаслідок жорстокої та підступної війни, яку розв’язала російська федерація, учні не мають змоги зустрітися з однолітками та учителями в приміщенні класу. Але попри всі труднощі, зруйновані міста і села, скалічені людські долі, гучні вигуки повітряних сирен, наша освітянська спільнота, перебуваючи у всіх куточках нашої країни та за її межами, стала ще більш згуртованою, освідченою та свідомою. Ми Українці, на весь світ показали, що ми сильна нація здатна до звитяжної боротьби та перемоги. Кожен з нас докладає зусилля до нашої спільної перемоги, хто на передовій в Збройних Силах України, хто в добровольчих батальйонах, хто займається волонтерством, хто підтримує економічний розвиток країни, а хто отримує освіту. Для наших випускників цьогорічний останній дзвоник буде без урочистостей, без Київського вальсу, але натомість з потужним викликом. Адже саме Вам доведеться будувати нову Україну, безпечну і водночас потужну державу. Бажаємо нашим учням, щоб ваші очікування та мрії збулися, колегами і батькам – спокою та гордості за наших вихованців, усім нам перемоги та миру. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

last bell 22

Вишиванка ідентичність і гордість українського народу!

Сьогодні 19 травня святкується День Вишиванки Це вбрання – безсумнівно гордість України. Весь символізм нашої культури закладений у орнаментах, які, щоправда, відрізнялись у різних частинах країни, але несли єдину думку нашої культури. Історичні моменти, звичаї пращурів, засади культури – усе це вміщено в українській вишивці. У важкі політичні часи попит на вишиване вбрання зріс – адже ним можна виразити єдину думку українців та підтримати героїв країни. Національний одяг, гімн, пісні, символіка – ознаки багатої культури кожної держави, які окреслюють головне – її гордість.

 embroidered day22

День пам'яті та примирення

Сьогодні, 8 травня, в Україні та світі – День пам’яті та примирення. У цей день вшановуємо пам’ять всіх тих, хто загинув під час Другої світової війни 1939-1945 років.

Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом. Пам’ять – означає, що ми пам’ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення – символ того, що всі країни повинні об’єднатися разом.

Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва.

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією. Найважливішим підсумком війни має бути не культ перемоги, а вміння цінувати мир, категорично і безкомпромісно захищати його всіма розумними засобами. Наша пам’ять є запобіжником від того, щоб подібні лиха ніколи не повторювалися. В цьому контексті мир це не закляклий страх перед ворогом, не капітуляція, не просто відсутність військових дій, а ключова умова для гармонійного розвитку особистості та суспільства.

Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами. А сьогодні, 8 травня, разом з усім мирним світом, помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів.

Слава Україні! Слава її Героям!

8 9may 22

 

СХИЛІМО ГОЛОВИ В ЖАЛОБІ: ШКОЛА ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ №319 ІМЕНІ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО МІСТА КИЄВА ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОЇ ХВИЛИНИ МОВЧАНННЯ

hvylyna movchannia 2022

16 березня 2022 року в Україні Указом Президента було започатковано проведення щоденної загальнонаціональної хвилини мовчання. О 9.00 українці нині вшановують пам'ять усіх співгромадян, хто загинув внаслідок російської широкомасштабної війни проти нашої країни.

Ми згадуємо тих, чиє життя передчасно перервалося внаслідок кривавих військових злочинів на українській землі. Кожен із загиблих назавжди залишиться в серцях нашої хороброї нації. На шляху до перемоги ми завжди будемо пам’ятати про полеглих співгромадян, щоб віддати їм належну шану під мирним небом вільної держави.

Вічна пам’ять полеглим! Ніхто не забутий.

Перемога буде за нами!

Про організацію освітнього процесу під час воєнного стану

Шановні учасники освітнього процесу!

Щиро дякуємо вам за згуртованість у цей нелегкий для нашої країни час.

Інформуємо вас, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 №1/3276-22 «Про організацію освітнього процесу», наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради )Київська міська державна адміністрація) № 37 від 23.03.2022 р. «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти міста Києва в умовах воєнного часу» та з метою забезпечення безперервності освітнього процесу, з 28 березня 2022 року освітній процес для учнів 10 – 12 класів школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва організовано із використанням технологій дистанційного навчання згідно розкладу навчальних занять.

Для проведення уроків будуть використовуватись ресурси Zoom, Google Meet, Moodle.

Просимо взяти до уваги:

 • Учні, які були змушені тимчасово змінити місце проживання, за заявою одного з батьків можуть бути переведені (зараховані) на сімейну, дистанційну форми навчання або долучитися до навчання в закладах освіти за місцем тимчасового перебування;
 • Якщо ви перебуваєте на територіі України в безпеці та можете тимчасово оформити дитину на навчання до однієї зі шкіл України, просимо повідомити класного керівника (вказавши назву закладу освіти та місце знаходження закладу освіти).
 • Після відновлення освітнього процесу в закладах освіти будуть скориговані програми, організовані додаткові заняття та індивідуальні консультації. Рекомендації щодо цього Міністерством освіти і науки України вже розробляються.
 • Учні, які завершують здобуття базової середньої освіти в 2021/2022 навчальному році, звільнені від проходження державної підсумкової атестації.
 • Для випускників 11 класів відпрацьовуються зміни щодо державної підсумкової атестації та вступу до закладів вищої освіти Міністерством освіти і науки України.
 • Про завершення 2021/2022 навчального року, оцінювання та видачу документів про освіту вас буде поінформовано додатково.

Адміністрація школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва інформує здобувачів освіти про можливість користуватися такими електронними ресурсами:

 • Всеукраїнська школа онлайн (https://lms.e-school.net.ua);
 • Навчальна платформа дистанційної школи "Оптіма" (https://mon.gov.ua/ua/news/bezplatne-navchannya-u-shkoli-optima-1-11-klasi);
 • Матеріали та телеуроки, що розміщені на сайті Департаменту освіти і науки в розділі "Дистанційне навчання" (https://don.kyivcity.gov.ua/content/dystanciyne-navchannya-resursy.html);
 • Всеукраїнський розклад уроків онлайн школи https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad;
 • Дистанційна школа «Атмосферна школа» надає безкоштовний доступ до пакету «Слухач» із готовими навчальними матеріалами, які можуть використовувати й учителі;
 • Дистанційна школа «Оптіма» відкрила безоплатний доступ до річних матеріалів для 1-11 класів. Після реєстрації всі бажаючі отримають посилання та паролі для входу;
 • Платформа сучасної освіти «ThinkGlobal Online» доєднує до живих уроків, надає навчальні матеріали та проводить додаткові активності для діток. Слідкуйте за розкладом;
 • Дистанційна школа «Liko Education Online» відкрила безплатний доступ до навчання на платформі «Liko Education Online» для всіх охочих;
 • «Alterra School» відкриває екстернат-платформу. Користувачі зможуть отримати доступ до матеріалів і тестів.
 • Освітня платформа «OkStudy» розпочала безоплатні та щоденні онлайн-зустрічі з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів тощо. Розклад щодня оновлюється в Telegram-каналі.
 • Комп‘ютерна Академія «ШАГ» організувала безкоштовну серію онлайн майстер-класів і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct;
 • Центр дистанційної освіти «Джерело» надав вільний доступ до повного пакету «Слухач» (1-11 класи) для самонавчання. Реєстрація: https://cdo.org.ua/reg/
 • Математична онлайн-платформа «GIOS» відкрила безкоштовне підключення до платформи, реєстрація за посиланням https://forms.gle/4TZZaHgCeug4xH4NA

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! 

Вдячні за свободу!

А сотню вже зустріли небеса..
Летіли легко, хоч Майдан ридав..
І з кров'ю перемішана сльоза…
А батько сина ще не відпускав.

Небесна Сотня - герої незборені,
Найкращі, найвідважніші сини,
Яскравим сяйвом в небі засвітились,
Щоб інші мріяли, любили і жили…

З метою увічнення великої людської відваги та самовідданості, сили духу громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, сьогодны учні та вчителі школи хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час Революції Гідності. Також в усіх класах відбулися тематичні години спілкування та перегляд відеоматеріалів, присвячені Дню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Будемо пам’ятати тих, хто загинув заради мирного неба та щасливого майбутнього нашої країни…