До уваги відвідувачів школи №319!

Адміністрація закладу припиняє особисті прийоми громадян для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення урядової комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, Наказу Департаменту освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради за №60 від 16 березня 2020 року, а також з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя працівників і відвідувачів, адміністрація закладу освіти тимчасово, на період карантину, призупиняє проведення особистих прийомів громадян.

З питань, які належать до компетенції школи №319, звертатися за телефоном: 525-62-49; 525-40-72 та електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З повагою, адміністрація школи №319