Вишиванка - наш генетичний код!

День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців. Нині свято набуває особливого змісту, адже демонструє, що українці – незламні духом, готові захищати свою країну, культуру та історію, і ні за яких умов не потуратимуть агресору.

Цього року Світовий конґрес українців запросив українців з усього світу долучитися до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Пандемія дала можливість зупинитись та осмислити, що насправді важливо - турбота про старше покоління та виховання освіченого, гуманного наступного.

Учні та працівники нашої школи теж долучилися до флешмобу, #Моя_вишиванка до Всесвітнього дня вишиванки, ініційованого Департаментом освіти і науки Києва, який отримав прихильність нашої шкільної родини!