Інформування про умови організації навчання в новому навчальному році

Шановні батьки та учні!

Ось і добігає кінця літо, за декілька днів розпочнуться навчальні будні. Однак, якими вони будуть, сказати складно, очевидно одне: майбутній навчальний рік, як і кінець попереднього, буде незвичайним і вже точно не простим: пандемія коронавірусу диктує свої правила.

Хочемо вас ознайомити з основними змінами та нововведеннями у освітньому процесі нашої школи. Збираючись до школи, зверніть увагу на декілька важливих правил:
1. Батькам, перед виходом дитини із дому рекомендується проводити термометрію у дитини, оцінити стан здоров'я дитини і ні в якому разі не відпускати дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. 01 09 2020 01
3. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
4. Керівництво школи подбало про те, щоб уникати скупчень людей та забезпечити дистанціювання учнів. Для здобувачів освіти школи №319 було розроблено маршрут руху школярів та складено графік допуску учнів до школи: 01 09 2020 02
5. Вхід до приміщень школи і пересування ними дозволятиметься лише в захисній масці або респіраторі. Знімати маску можна лише під час заняття. 01 09 2020 03
6. Піклуйтесь про себе! Для цього при вході в школу та в класах встановлені антисептики для обробки рук. 01 09 2020 04
7. Вчителям та персоналу щоранку будуть проводити температурний скринінг. Персонал школи допускається до роботи тільки після вимірювання температури безконтактним термометром. Якщо температура перевищує 37,2℃, то працювати не можна. Те саме стосується людей із проявами гострих респіраторних захворювань. 01 09 2020 05
8. Навчання учнів організовано на різних поверхах школи, що дає змогу уникати скупчень дітей та мінімізувати контактування. Також з цією ж метою на підлозі нанесено розмітку, яка вказує напрям руху під час пересування закладом. Щоб уникати зайвих контактів, рекомендуємо дотримуватись розмітки! 01 09 2020 06
9. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок. Батькам, зі свого боку: перед виходом із дому рекомендується проводити термометрію у дитини, оцінити стан здоров'я дитини і ні в якому разі не відпускати дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем.
10. Санвузли забезпечені рідким милом, паперовими рушниками. Багаторазові рушники використовувати заборонено.
11. Після кожного заняття приміщення буде провітрюватися протягом не менше 10 хвилин. У кінці робочого дня усі поверхні – дверні ручки, столи, стільці, перила будуть дезінфікувати.
12. Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.
13. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини. Створимо безпечне середовище у нашій школі разом!

Зустрінемось 1 вересня 2020 року о 8:30 у школі)

Адміністрація школи