Дорогі школярі! Шановні батьки, колеги!

Ось і наступив цей довгоочікуваний день – 1 вересня. Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Він завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

У 2020/2021 навчальному році Міністерство освіти і науки України рекомендувало свято першого дзвоника організувати у новому форматі, оскільки традиційний формат через карантинні обмеження був би не зовсім коректним. Тому, враховуючи усі рекомендації Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України, Свято Першого дзвоника у школі №319 відбулося у новому і незвичному форматі.

Розпочався навчальний рік для наших учнів так званими «коронапершими уроками», під час яких учнів ознайомили з новими правилами поведінки у школі. Цьогоріч, через карантинні обмеження, кожен клас святкував День знань всередині свого колективу. Так, наприклад, цікаво і змістовно пройшло свято для учнів 10-А класу, оскільки святкування відбулося у пізнавально-ігровому форматі на свіжому повітрі. Так, для учнів було організовано тренінг для об’єднання дітей та розвитку емоційного інтелекту, в ході якого учні познайомились, обмінялися своїми враженнями та емоціями від першої зустрічі і створили колективний колаж з очікуваннями на навчальний рік.

Сьогоднішнє свято, хоч і відбулось на дистанції один від одного, але все ж об’єднало нашу шкільну шкільну громаду, створивши унікальну атмосферу для розуміння важливості знань, їх динамічності, підкресливши необхідність навчання впродовж усього життя.

Нехай уроки будуть ненудними, книги – цікавими, шкільна дружба – міцною!