День захисника України та День українського козацтва у 319-й

У школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. 13 жовтня класні керівники 9-12 класів провели години спілкування на тему «Нащадки козацької слави», під час яких познайомили учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва.

13 жовтня 2020 року напередодні відзначення Дня захисника України, вшанування мужності та героїзму воїнів, що боронили і боронять незалежність і територіальну цілісність Батьківщини, відбулося покладання квітів до меморіальної дошки загиблим захисникам соборності України, випускникам школи №319, Полонського Віталія та Дмитріва Святослава. Під час заходу хвилиною мовчання було вшановано всіх загиблих героїв.

Також, у рамках відзначення Дня українського козацтва, 13 жовтня 2020 року, на спортивному майданчику нашого закладу відбулась військово-спортивна естафета. У змаганнях взяли участь команди від 10-А та 11-А класів. Упродовж години хлопці мали змогу позмагатися у справності та фізичній підготовці. Фінальним етапом спортивного свята стало перетягування канату, в якому свою перевагу показала збірна команда 10-А класу класів.

День захисника України – це всенародне свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею і навчанням, забезпечують Україні захист.

Нехай патріотизм, сила духу та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі додадуть усім нам нових сил і натхнення!

Слава нашим захисникам!

Слава Україні!