Всеукраїнський радіодиктант національної єдності у 319-й

9 листопада 2020 р., у День української писемності та мови, учні 10-11 класів та вчителі школи взяли участь у традиційному флешмобі єднання навколо рідної мови, долучившись до написання ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності за текстом дитячого письменника Івана Малковича. Вже в двадцяте він проходить для всіх жителів України, а також українців, які мешкають закордоном.

Заступник директора з виховної роботи, Баранівська Вікторія Михайлівна, привітала учасників зі святом і наголосила, що мета акції – не перевірити грамотність, а єднання, можливість відчути себе частиною великої нації.

Усі, хто хоче надіслати свої роботи на перевірку, можуть зробити це сьогодні та завтра. Надіслати готовий текст можна буде упродовж доби. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00 годині.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн роботу можна надіслати на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.