"Де б ти не був - вшануй!" до 87-х роковин Голодомору

Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років. Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Напередодні 87-ї річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в з метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого, у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського було проведено інформаційно-просвітницькі заходи, серед яких: тематичні уроки, на яких учні переглянули художні та документальні фільми про Голодомор, виховна година пам’яті і скорботи «Голодомор – біль душі і пам’ять серця».Учні читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, переглянули відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори» та «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!». Ця виховна година запам’яталась усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові і русі її учасників.

Звертаючись до учнів школи, заступник директора з виховної роботи, Баранівська Вікторія Михайлівна, закликала всіх зберегти пам’ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам’яті 28.11.2020 року о 16:00.

28 листопада запрошуємо кожну українську сім'ю о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».