Вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

Україна, Київ, Майдан Незалежності, 18, 19 і 20 лютого 2014 року. Події за якими спостерігав весь світ і які сколихнули його. Боротьба за Волю, Гідність і перемога. Відчайдушна перемога людей, які віддавали життя за нове, Світле і щасливе життя без брехні, ненажерливості, наживання одних за рахунок інших.

Ці історичні дні назавжди увійшли в історію України і світу. Всі пам'ятають цю криваву боротьбу Світла і темряви, ненажерливої корисливої рабської системи і вільних людей.

Напередодні пам’ятної дати 20 лютого – Дня Героїв Небесної Сотні, учні та вчителі школи хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час Революції гідності та українців, які загинули в зоні АТО.

Для учнів 10-А та 11-А класів було проведено виховний захід: урок-реквієм «Вшануймо пам`ять Героїв», в усіх класних колективах з 9 по 12 класи пройшли години спілкування «Герої не вмирають».

Пригадати ці дні, вшанувати Героїв Небесної Сотні - це наш обов'язок, обов'язок вільних людей!

Слава Україні! Слава Небесній Сотні!