Свято 8 березня у 319-й

З ледь відчутним весняним подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня.

Напередодні Міжнародного жіночого дня, у нашій школі цікаво, тепло, весело пройшло свято, яке подарували старшокласники школи. З нагоди свята, учні підготували для дівчат та жінок цікаву концертну програму, насичену різними вокальними, танцювальними та театральними номерами. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям та всім працівникам школи. Звучали пісні, вірші та цікаві і смішні інсценування. Жіноче свято подарувало кожній жінці і дівчині іскорку тепла, любові та поваги.

Зі словами привітань до всіх присутніх звернувся директор, Андрій Дмитрович, побажавши здоров'я, ніжності, тепла, кохання та гарного настрою.

Жіноче свято і весна несуть з собою дні погожі. По всій Землі, для всіх людей - Весна і жінка дуже схожі. Із першим святом навесні усіх жінок вітаємо!