Відкритий урок футболу у 319-й

06 травня 2021 року на базі школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва відбувся цікавий спортивно-оздоровчий захід. Сьогодні для учнів школи було організовано і проведено майстер клас представниками Української асоціації футболу. Цей захід проходив в рамках реалізації проекту «Відкритий урок футболу», метою якого є популяризація футболу, здорового способу життя та впровадження цінностей здорового способу життя футболу. На святі були присутні почесні гості та представники Української асоціації футболу, зокрема з привітальним словом виступив Анатолій Дем’яненко - заслужений майстер спорту СРСР, учасник трьох чемпіонатів світу, один з найрезультативніших захисників у історії київського «Динамо».

Під час сьогоднішнього заходу учні не лише удосконалили свої навички гри в футбол, але і мали змогу поспілкуватися і задати запитання справжній легенді футболу. Окрім того, школа отримала велику кількість спортивного інвентарю: це футбольні м’ячі, манішки, конуси, фішки та інше важливе й необхідне для здорового дозвілля приладдя.

Для учнів нашої школи сьогоднішній захід став справжнім святом, оскільки діти отримали масу позитивних емоцій, незабутніх вражень. Такі заходи є корисними, оскільки діти мають можливість проявити свої здібності та долучитися до справжнього футболу.