«Back to school» або День знань у 319

Традиційно 1-го вересня шкільна родина школи №319 стартувала з Дня знань у новий навчальний рік 2021-2022. Це надзвичайно хвилюючий день для кожної людини, адже починається цікавий і водночас нелегкий шлях пізнання, вибору та дорослішання, тим паче, що школа зустріла нових учнів. З початком нового навчального року учнів та педагогів школи з теплими побажаннями привітав директор А.Д. Романчук.

По завершенню урочистостого привітання, для учнів відбулася гра по станціях, на яких на учасників чекали вікторини на патріотичну тематику, загадки, ребуси та творчі завдання. Із великим задоволенням діти виконували командами творчі завдання, познайомились між собою та весело провели час. Усі залишились у захваті)

Бажаємо щоб вересень почався натхненно та енергійно, а кожен урок, кожен день буде плідним, сповненим розвитку, доброї взаємодії та позитиву! Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!