VII Патріотичний табір військового вишколу

З метою національно-патріотичного виховання молоді, формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації, готовності до захисту Вітчизни, 11 вересня 2021 року учні школи №319 під керівництвом вчителя предмету «Захист України», Раченка Г.М., взяли участь у районному заході «VII Патріотичний табір військового вишколу». Цьогорічний захід був присвячений боротьбі зі світовим тероризмом та відбудеться під слоганом Захистимо наш світ заради майбутніх поколінь! Save the world for future generations!

Діти весело й активно провели свій суботній ранок: на 30 різних локаціях учні ознайомилися зі справжнім військовим спорядженням, зброєю, військовою технікою, а також долали смугу перешкод, вчилися надавати домедичну допомогу.

Дякуємо організаторам за цікаво проведений захід!