День з поліцейським та рятівником

27 вересня 2021 року на базі нашої школи спільно зі шкільними офіцерами поліції, інспектором ВЗГ УПП в місті Києві ДПП, старшим лейтенантом поліції Лесею Паштальян та т.в.о. інспектора ВЗГ УПП в місті Києві ДПП, Шевченко Віолетою, в рамках акції «День з поліцейським і рятівником» був проведений профілактично-просвітницький захід.

Запрошені фахівці обговорили питання дотримання учасниками освітнього процесу Правил дорожнього руху, ознайомили учнів зі статистикою дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх на українських дорогах та нагадали школярам про необхідність використовувати світловідбивний одяг та елементи у темну пору доби.

Знання та навички безпечної поведінки, отримані дітьми під час таких заходів, можуть в подальшому убезпечити їх та допоможуть зберегти життя. Виховуйте таку корисну звичку у дітей змалку!