ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

14 жовтня в День захисників та захисниць України, ми вшановуємо тих, хто боронить та оберігає нас та нашу державу. Захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави.

Учнівський та педагогічний колектив школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва вітає захисників і захисниць України зі святом! Щиро дякуємо вам за внутрішню силу, міць і невтомне бажання захищати нашу державу на всіх рівнях. Знаючи про сміливість ваших подвигів і рішень, ми почуваємося в безпеці та без зайвих страхів можемо виконувати свою роботу. Зі святом!