"Тиждень доброчесності" у 319-й

29 листопада, у нашому закладі стартував «Тиждень доброчесності», який ініціювала команда Офісу розбудови доброчесності при НАЗК. Тиждень доброчесності - це один з кроків на шляху до розбудови доброчесного та успішного суспільства. І цей шлях однозначно починається з дитинства.

З метою знайомства учнівства з поняттям «доброчесність», актуалізації та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки, в закладі освіти з 29.11.2021 р. по 03.12.2021 р. практичним психологом школи було проведено заняття з елементами тренінгу «Добро. Чесність» для учнів 10-А та 11-А класів.

Під час проведених занять учні змогли знайти відповідь на найголовніші питання: «Як це бути доброчесним?», обговорили наслідки корупції та створили власний етичний кодекс класу.

В рамках проведення цього тижня в школі на інформаційній дошці були розміщені матеріали для ознайомлення учнівської молоді з принципами доброчесності у вигляді цікавих фактів.

Під час тижня дійшли висновку, що бути доброчесним – це дотримуватись правил, а те, як вчинити аби запобігти корупції і стати на сторону доброчесності, залежить тільки від нас.