Шановні учні, колеги, випускники та батьки!

Адміністрація закладу щиро вітає Вас із закінченням 2021-2022 навчального року. Сьогодні 31 травня закінчується не простий з тяжким випробовуванням навчальний рік. Вже три місяці поспіль, внаслідок жорстокої та підступної війни, яку розв’язала російська федерація, учні не мають змоги зустрітися з однолітками та учителями в приміщенні класу. Але попри всі труднощі, зруйновані міста і села, скалічені людські долі, гучні вигуки повітряних сирен, наша освітянська спільнота, перебуваючи у всіх куточках нашої країни та за її межами, стала ще більш згуртованою, освідченою та свідомою. Ми Українці, на весь світ показали, що ми сильна нація здатна до звитяжної боротьби та перемоги. Кожен з нас докладає зусилля до нашої спільної перемоги, хто на передовій в Збройних Силах України, хто в добровольчих батальйонах, хто займається волонтерством, хто підтримує економічний розвиток країни, а хто отримує освіту. Для наших випускників цьогорічний останній дзвоник буде без урочистостей, без Київського вальсу, але натомість з потужним викликом. Адже саме Вам доведеться будувати нову Україну, безпечну і водночас потужну державу. Бажаємо нашим учням, щоб ваші очікування та мрії збулися, колегами і батькам – спокою та гордості за наших вихованців, усім нам перемоги та миру. СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

last bell 22