Профспілка

З метою захисту прав і задоволення потреб працівників у школі діє первинна профспілкова організація. У своїй роботі вона підпорядковується Голосіївській районній організації профспілки працівників освіти і науки України.

Керівництво

Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   Яцунь Олександр Михайлович
 Голова Голосіївської районної організації профспілки  Гейчик Олена Василівна
 Голова первинної профспілкової організації школи ІІ-ІІІ ступенів № 319 імені Валерія Лобановського міста Києва  Малицька Юлія Анатоліївна

Що отримує працівник від членства у профспілці?

Профспілка пропонує працівникові свій захист та підтримку. Тільки член профспілки користується правом на захист профспілковою організацією своїх прав та інтересів з питань:

• Оплати праці, гарантій та компенсацій;
  • Зайнятості, професійної підготовки та підвищення кваліфікації;
  • Режиму робочого часу та відпочинку;
  • Забезпечення нешкідливих умов праці;
  • Соціального захисту та охорони здоров’я.

Чим керується первинна профспілкова організація школи?

У своїй роботі первинна профспілкова організація школи підпорядковується Голосіївській районній організації профспілки працівників освіти і науки України.

Профспілкова організація керується такими законодавчими актами:

• Закон України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»;
  • Конституція України;
  • Статут Профспілки працівників освіти і науки України;
  • Положення про первинну профспілкову організацію школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва;
  • Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом школи ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва.