Батьківський всеобуч

Батьківський всеобуч у школі ІІ-ІІІ ступенів №319 імені Валерія Лобановського міста Києва функціонує як форма психолого-педагогічної освіти батьківської громадськості, що створена в рамках  закладу освіти і спрямована на підвищення рівня педагогічної культури батьків та сприяє задоволенню власних інтересів батьків у педагогічних знаннях і вміннях щодо виховання своїх дітей.

Тематика

проведення батьківського всеобучу

(2023-2024 навчальний рік)

Дата проведення

Тематика батьківського всеобучу

10 класи

Вересень

Моральний клімат у сім'ї, методика вирішення конфліктних ситуацій у сім'ї. Запобігання травматизму та правопорушень в школі та в позаурочний час

Листопад

Врахування психологічних особливостей, інтересів, здібностей, нахилів підлітків у їх професійному самовизначенні.

Лютий

Типові конфліктні ситуації підлітків з батьками та іншими дорослими. Причини правопорушень серед підлітків.

Квітень

Роль батьків у профілактиці негативних звичок у дітей. Організація літнього відпочинку дітей. Запобігання дитячому травматизму під час літніх канікул

11класи

Вересень

«Батьки та вчителі — партнери у підготовці дітей

до Нової української школи» Роль батьків у профілактиці негативних звичок у дітей. Юридична відповідальність батьків за протиправну діяльність дітей.

Листопад

Роль сім’ї у виборі майбутньої професії дитини.

Лютий

Деякі поради батькам, якщо дитина зіштовхнулася з насильством.

Квітень

Ознайомлення з нормативною документацією про державну підсумкову атестацію. Знайомство батьків умовами проведення державної підсумкової атестації та ЗНО.